Neděle 5. prosince 2021
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Problém na Seznamu: Zástupce šéfredaktora vyhodili za rozesílání fotek penisu, vyhledal pomoc

Aktualizováno -
19. října 2021
12:25
Autor: ula - 
18. října 2021
13:58

Zástupce šéfredaktora a vedoucí zahraniční rubriky Jiří Hošek z portálu Seznam Zprávy dostal výpověď pro hrubé porušení pracovní kázně. Potvrdila to mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová. Jak uvedl portál iDnes.cz, Hošek sexuálně obtěžoval svoje kolegyně. Jedna vypověděla, že jim posílal fotografie svého přirození, a ačkoliv šlo podle ní v redakci o „věc veřejnou“, nikdo s tím nic nedělal. Hošek se v úterý na twitteru za své chování omluvil, označil ho jako nepřípustné. A dodal, že se rozhodl vyhledat odbornou pomoc.

„Vedení redakce Seznam Zprávy se rozhodlo k okamžitému ukončení pracovního poměru s autorem podcastu Angličan a reportérem Jiřím Hoškem. Důvodem jeho odchodu bylo hrubé porušení pracovní kázně,“ řekla mluvčí Seznamu.

iDNES.cz získal výpovědi tří anonymních zdrojů, že novinář a komentátor, který působil jako zpravodaj Českého rozhlasu, opakovaně obtěžoval své kolegyně.

„Posílal třeba nevyžádané fotky svého přirození,” prozradila portálu iDnes.cz jedna z bývalých zaměstnankyň. Navíc podle ní o Hoškově nevhodném chování vědělo hodně lidí a nikdo s tím nic nedělal. 

„Pokusy o řešení ztroskotaly rychle, takže jsme jen mohly sedět a čekat, kdy nějaká fotka nebo zpráva přijde někomu dalšímu,“ přiznala jedna z žen.

„Toho, co se stalo, upřímně lituji. Chci se všem kolegyním, kterých jsem se svým nevhodným chováním dotknul, omluvit. Mé jednání bylo nepřípustné a rozhodl jsem se ho řešit s odbornou pomocí,“ uvedl Hošek s denním odstupem po svém vyhazovu. 

Video Sexuální predátor si hledá hodnou oběť. „Důležité je se ozvat," říká expertka na sebeobranu. - Pavlína Horáková, Lukáš Červený

rodrigos ( 21. října 2021 07:44 )

Seznam.cz? Jasně že je to vyhlášená žumpa.Na takové slušné pozici si jen tak dlouhé měsíce držet exibicionistu?To už chce dávku otrlosti.Ovšem jak je známo celá ta partčka jsou takoví pokleslí ničemové.Ničeho se neštítící. Slovem absolutní dno zdejších jakoženovin.Jasně že nálepka prasácké redakce jim už zůstane.A taková měli ramena když nedávno hořeli obrovským hněvem na ministerského předsedu. A oni jsou nám to uvnitř takoví zavedení prasáci.

Saschajede ( 20. října 2021 01:21 )

Mr. De Bil

kalamityjane ( 19. října 2021 21:10 )

Tak proč čteš a reaguješ ?

kalamityjane ( 19. října 2021 21:09 )

No hlavně, že to "objevili" "novináři" z Babišova iDnesu ...

kalamityjane ( 19. října 2021 21:08 )

No už je úplně nahý někde jinde

Zobrazit celou diskusi
Další videa