Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

U Sedlčan vyrostl nový wellness rezort. Luxus s vůní přírody

Autor: David Šprincl - 
8. srpna 2021
08:00

Že mají Češi rádi wellness? Pro ty movitější máme nový tip, kde si užít zbytek léta. Své brány otevřel nový luxusní wellness rezort You&Me ve vesnici Suchdol kousek od Sedlčan.

„Šest apartmánů disponuje vlastní saunou, krbem, vnitřním bazénem nebo vířivkou v přírodě,“ říká ředitelka komplexu Alena Ženíšková. Každý ze šesti samostatných a uzavřených apartmánů je v jiném stylu.

Můžete si vybrat mezi pobytem v apartmánu Salt, který zdobí velká onyxová stěna, nebo v Industrialu, který kombinuje kov, dřevo a cihly. Waikiki je zase inspirovaný tropickými destinacemi, apartmán Bio se pyšní ručně obloženým krbem z kamenné kůry, vnitřním bazénem s jemnou perličkou a venkovní saunou s vůní bylinek.

Nový wellness rezort v Sedlčanech Nový wellness rezort v Sedlčanech | You&Me

Na les sází pátý apartmán Wooden s dřevěnou vanou u krbu a jezírkem s  rybičkami. Vila Stone má dokonce vanu a krb vytesané do skalní stěny.  „Věřím, že nový komplex posouvá kvalitu tuzemského wellness na novou úroveň. V Česku nevím o srovnatelném projektu,“ doplňuje Ženíšková.

Kdo si objedná pobyt, dostane kód, kterým si daný apartmán po příjezdu odemkne a za celou dobu se nemusí potkat ani s personálem. To se týká i situace, kdy si objednáte jídlo nebo pití přes tablet v domečku. „Služba vše doručí přes podávací okénko, takže po celou dobu nepřijdete s nikým do kontaktu,“ popisuje Ženíšková.

Noc vyjde na 16 850 až 18 950 korun. „Chtěli jsme ale vyjít vstříc i lidem, kteří chtějí využít jen pár hodin. Je možné si vybraný domeček zarezervovat za zhruba šest tisíc jen na tři hodiny,“ uzavírá Ženíšková.  

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud