Pátek 15. leden 2021
Svátek slaví Alice, zítra Ctirad
Zataženo, sněžení -1°C

Od nového roku v novém! Spouštíme pořad Blesk Podcast. O čem bude?

Autor: jim - 
16. prosince 2020
06:30

Hned od 1. ledna 2021 pro vás redakce Blesku rozšíří možnosti, jak se můžete dozvídat o aktuálním dění. Rozhovory s novináři, odborníky, politiky a zajímavými lidmi budete moci sledovat ve videích na webu Blesk.cz, ale také si je pustit do sluchátek na Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts. Od úterý do soboty, vždy od 6:30 pro vás budeme mít nový díl. 

Ty nejzajímavější a nejdůležitější události pro vás denně vybírají desítky novinářů a můžete je číst nebo sledovat na našem webu. Mezi lidmi však během pandemie koronaviru roste obliba podcastů, a proto jsme se rozhodli, že k pravidelně vysílanému Epicentru, přidáme nový pořad Blesk Podcast.

Každý díl odkryje jedno aktuální téma nebo vám představí neobyčejné životní zkušenosti pozvaných hostů. Blesk Podcast bude sledovat aktuální kauzy a přinese také mrazivá svědectví z aktuálních kriminálních vyšetřování nebo soudních síní. 

Video Od ledna 2021 můžete sledovat nebo poslouchat nový pořad Blesk Podcast. Podívejte se, o čem bude. - Aleš Brunclík, Jiří Marek

Od úterý do soboty, vždy od 6:30 pro vás budeme mít nachystaný jeden díl na webu nebo v mobilní aplikaci Blesk. Pokud tedy chcete vědět víc, sledujte Blesk Podcast. Těšíme se na vás již 1. ledna 2021.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud