Soukupův Barrandov schytal pokutu 250 tisíc. Rada trestala jednostrannou reportáž

Autor: ČTK, tsv - 
30. ledna 2020
21:25

Provozovatel Televize Barrandov dostal od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) pokutu 250.000 korun za reportáž v pořadu Moje zprávy o údajných nehospodárnostech v Národním divadle. Příspěvek nebyl vyvážený a neposkytl divadlu prostor na vyjádření, uvedla dnes rada v tiskové zprávě.

Příspěvek „Národní divadlo na výletě“ obsahoval tvrzení ohledně fungování a nehospodárné činnosti Národního divadla, která byla podle rady předkládána jako fakta. Divadlo přitom nedostalo prostor se k těmto domnělým faktům vyjádřit a celý případ byl prezentován jednostranně, uvedla rada.

Televizi Barrandov vysílá společnost Barrandov Televizní Studio, kterou ovládá mediální podnikatel Jaromír Soukup. V minulém roce dostala televize od rady kvůli nevyváženosti nejméně tři pokuty.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

pm.almahgo...@... ( 18. února 2020 11:13 )

Krásné dívky hledají lidi pro erotické vztahy zdarma! Pojďte dál a zvolte http­://top­girls­.x251­.best

snehulak ( 31. ledna 2020 07:55 )

A proto potřebujeme vyváženou Radu. Aby nedávala pokuty za nevyváženost jen Soukupovi, ale i ČT. Ostatně, od kdy se nevyváženost říká pravdě, ke které se provinilci nevyjádří?

europa ( 31. ledna 2020 05:37 )

A nevyvážené jednostranné zpravodajství České televize radě nevadí? A hospodaření ČT je v pořádku? Proč vlastně musí lidé nedobrovolně přispívat na ČT, když pořady, které natáčí za naše peníze stojí z 90% za velké kulové a nedá se na ně koukat? K čemu vlastně ta rada je, když nekoná? Domyslí si jistě každý sám...

Peter Peter. ( 30. ledna 2020 22:43 )

Nenechte se Pane Soukupe viprovokovat nikým je to účelová podplacena kampaň proti vám jste výborný člověk a jedinny český upřímný člověk držím palce vám i Tv Barrandov na Prezidenta musíte kandidovat tak i tak.

Peter Peter. ( 30. ledna 2020 22:38 )

Je Můj Miláček Pan Generální Ředitel Tv Barrandov Pan Jaromír Soukup Můj hlavní Kandidát na Prezidenta České Republiky v roce 2023 po Kryse potkanovi Milosi Zemanovi co tady občanům skurvil životy milionů lidem z EXEKUTORY a z ČSSD.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud