Stropnický: České tajné služby překazily dva teroristické útoky

Autor: val - 
30. ledna 2017
17:50

Vojenské zpravodajství odvrátilo v minulých měsících dva teroristické útoky cílené na východ od Česka. V rozhovoru pro INFO.CZ to řekl ministr obrany Martin Stropnický. Zemi, která se měla stát terčem útoku, nespecifikoval. Podle něj jde o stát na východ od Košic. Nechtěl ani specifikovat, zda jde o Blízký východ, či nikoliv.

„Vojenské zpravodajství detekovalo dva teroristické útoky mimo naše území. Bylo to výrazně na východě. Zabránilo pravděpodobně dalšímu masakru, jak jsme s nimi občas konfrontováni ve světových zprávách,“ uvedl Stropnický pro Info.cz.

Celý článek si přečtěte ZDE

Prezident Miloš Zeman opakovaně varuje, že i Česko může být v hledáčku teroristů. Naposledy řekl, že se po republice „potlouká“ člověk z Maghrebu důvodně podezřelý ze spolupráce s islámskými teroristy. Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) ale řekl, že neeviduje žádné zvýšené riziko terorismu na našem území.

Vše o teroristických útocích v Evropě čtěte ZDE

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Petroblesk ( 31. ledna 2017 11:19 )

Takže nakonec měl pravdu ten Zeman, když potenciální atentátník byl onen v ČR se potulující muž z Maghrebu?

1912 ( 31. ledna 2017 07:37 )

https://t.co/olAQKicB47

1912 ( 31. ledna 2017 07:23 )

jako agent CIA musí nás strašit a více zbrojit aby se sypaly miliardy do zbrojení !Tak je to co oni ty jeho židoviny stojí zato nás oblbnout !!!

oxygene.p ( 30. ledna 2017 22:29 )

Tak ješteže to nepřekaziola strana ekoteroristů - strana zelených v čele s člověkem , kterého Krnáčová vyrazila pro neschopnost , že to ani nepobral.

flesch2z ( 30. ledna 2017 21:55 )

To neznamená, že nás budete špehovat a číst nám každou zprávu. Tyhle zásahy Vás neospravedlňují k špehování lidí. Váš nový zákon nesmí projít!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud