Úterý 20. duben 2021
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Oblačno, déšť 14°C

Další šťastlivec ze superhry Trhák: Výhru předpověděl komín

Autor: Pavel Ryšlink - 
17. ledna 2017
06:25

„Mám obrovskou radost. Ani to neumím popsat. Nikdy v životě jsme totiž nic nevyhráli,“ prozradil včera Blesku Zdeněk Chorina (58) z Potštátu na Přerovsku. Oznámení, že vyhrál 10 tisíc korun ve hře Blesku Trhák, vůbec nechtěl věřit.

„My jsme přitom docela hravá rodina. Hráli jsme všechny hry, které kdy v Blesku byly. Kupujeme si i různé losy, sázíme občas sportku, ale nikdy jsme nic nevyhráli,“ prozradil šťastný výherce, který je vyučený řezník, kuchař a donedávna pracoval jako profesionální hasič.

„V neděli při zatápění mi blafl komín. To bylo znamení, že se ten den něco stane. Jako bývalý hasič jsem to opravil sám. Pak jsem se osprchoval a manželka už mě hnala k benzince, abych koupil Blesk,“ prozradil Zdeněk Chorina.

Přímou výhru sice nevyhrál, ale kód z odtrženého kuponu poslal do Prahy do Blesku. „To bylo asi v 15:15. A kolem páté mi pak volali. Nechtěl jsem tomu věřit,“ dodal chlapík.

Jak naloží s výhrou, má Zdeněk Chorina celkem jasno. „Příští měsíc mám narozeniny, tak asi nějakou menší část použijeme na oslavu. No a pak tu jsou tři vnoučata (16, 6 a 3), ta samozřejmě něco dostanou,“ prozradil výherce.

Jeho žena Eva k tomu dodala, že je dědeček na plný úvazek, u kterého jsou vnoučata na prvním místě. Pokud Zdeňku Chorinovi z výhry po oslavě narozenin a podělení vnoučat něco zbytek, hodlá zbylé peníze použít na dovolenou.

„Vyrazili bychom někam, kde to mám rád. Buď do Jeseníků, kde jsem se učil, nebo do Tater, kde jsem byl na vojně,“ prozradil Blesku.

Trhák Blesku - systém a pravidla hry najdete ZDE

intruder1 ( 17. ledna 2017 11:31 )

Běžte do hajzlu i s trhákem, ubožáci !

Zobrazit celou diskusi
Další videa