Vteřinu po vteřině: Jak vypadala nehoda Josefa Tošovského?

Autor: val, simao, kol - 
28. dubna 2016
10:13

Expremiér úřednické vlády z konce 90. let Josef Tošovský jako zázrakem přežil minulý týden děsivou autonehodu. Nedaleko Washingtonu se svým ferrari naboural do několika dalších aut. Podívejte se, jak k nehodě došlo.

Podle dostupných informací se Tošovský se svým Ferrari 599 vřítil na horizont a spatřil kolonu stojících aut. Ty zřejmě zablokoval průjezd nákladního vozu. Expremiér nestihl dobrzdit a strhl volant do protisměru.

Tošovský pravděpodobně nestihl dobrzdit před stojící kolonou, a tak strhl volant do protisměru.Tošovský pravděpodobně nestihl dobrzdit před stojící kolonou, a tak strhl volant do protisměru. | Blesk

V opačném pruhu se však střetl s protijedoucí hondou, od které se podle všeho odrazil zpátky do pravého pruhu, kde narazil napřed do BMW a pak do náklaďáku.

První náraz odmrštil vůz zpátky do pravého pruhu, tam narazil do dalších dvou aut.První náraz odmrštil vůz zpátky do pravého pruhu, tam narazil do dalších dvou aut. | Blesk

„Mezi mnou a ferrari bylo ještě jedno auto, najednou jsem slyšel kvílet pneumatiky, ferrari vylétlo do protisměru, trefilo hondu a pak odlétlo zpátky do svého pruhu, kde se namáčklo do boku náklaďáku,“ popsal nehodu údajný očitý svědek v internetové diskusi.

„Silnice v téhle části je jednoproudá, úzká, nepřehledná a hlavně neustále vytížená. Hustý provoz, potažmo zácpy jsou na ní v podstatě pořád. Řítit se tu ve ferrari? To je šílenost,“ napsal další z nich.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Stegosaurus ( 17. března 2017 22:07 )

Brzy Zapomněl na to, že Před ním a za ním nejede policie s houkačkou a vteřinu po vteřině a narazil do čeného auta značky Voldswagen Pasat a Ferarri je na šrot a na odpis

agfor ( 28. dubna 2016 17:33 )

Brzy zapomněl na to, že před ním a za ním nejedou šašci s majáčky.

tomik007 ( 28. dubna 2016 17:04 )

ANO - a tak to dopadne vzdy, kdyz je nekdo odkojen na moskvici a na trabantu.

1912 ( 28. dubna 2016 15:17 )

ZASLOUŽIL SI TEN MAGOR ZŮSTAT POD KOLY ZA TĚCH 50TUN ZLATA CO BĚHEM KRÁTKÉ DOBY UTRATIL ZA BEZCENÉ PAPÍRY

y1xcvbnm ( 28. dubna 2016 15:09 )

nevím proč to tak rozebírají, no, nedával pozor a stalo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud