V Buštěhradu se střílelo: Zraněný muž je v pražské nemocnici

Autor: David Malík, venu - 
28. června 2015
23:01

V neděli večer byl při střelbě u Buštěhradu na Kladensku zraněn jeden člověk. Po střelci pátrají policisté se samopaly.

„Podle prvotních informací, které se nám podařilo získat, měl pachatel z místa odjet v osobním voze. Na místo jsme povolali zásahovou jednotku, která se zapojila do pátrání po pachateli i po vozidle,“ řekla Novinkám policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.

Po dvou hodinách policie dopadla pětašedesátiletého muže zhruba kilometr od místa činu. Byl převezen do Kladna k výslechu. Podle serveru Novinky.cz byl muž opilý.

Pachatel údajně žil ve stejném domě jako postřelená oběť. Co se ale mezi muži stalo, se neví. Celou věcí se zabývají krajští kriminalisté. „Kvalifikaci případu budeme znát až po nezbytných úkonech, které nyní kriminalisté se zadrženým mužem provádí, doplnila mluvčí.

 

fotrpjotr ( 29. června 2015 03:09 )

Máme přece demokracii,každý si může dělat co chce.Lež a nenávist zvítězili.

tomik007 ( 29. června 2015 00:27 )

Spise Bustehradsky Dzihadista

prefikana ( 28. června 2015 23:41 )

Hmmm, tak uz i v Cesku je to jako na divokem zapade?

zkratik ( 28. června 2015 23:31 )

....Podobný případ se stal před časem v Brně. Jedenadvacetiletý Lukáš M..Nyní mu za pokus o vraždu hrozí až 20 let vězení. K činům použil zbraň, kterou ukradl otci. Ten ji má v držení legálně. Lukáše M. jen pár hodin před zadržením poprosili prostřednictvím médií rodiče, aby se přestal skrývat a vzdal se policii. Dopadli ho na Slovensku..... tak je to jasný,autor článku pod zkratkou venu vod rána chlastá,proto taky ty texty tak vypadaj.Doufám,že to nejni "Remeška"

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud