Eva mě najala, abych paralyzoval a uškrtil jejího manžela, řekl u soudu s Češkou její kamarád

Autor: Čas.sk, ljš - 
5. 2. 2015
11:37

Byli nejlepší přátelé! Slovák Martin A. šel své české kamarádce Evě dokonce na svatbě za svědka, potom ho prý požádala, aby zavraždil jejího manžela Ľudovíta (32). Spolu s komplicem ho měl ve společném domě manželského páru znehybnit paralyzérem a potom uškrtit holýma rukama. Martin A. ale v obavách, jak by potom skončil on sám, prozradil detaily plánované vraždy policii.

Korunní svědek Martin A. má za sebou kriminální minulost, jde ale o bývalého blízkého člověka květinářky Evy. V listopadu 2013 jí organizoval svatbu, na které byl dokonce i za svědka. Jak dodal, svatba ho překvapila, protože Eva v té době měla poměr s jinými muži. Pro podnikatelku měl zařizovat různé věci, za které mu štědře platila. Šlo prý i o nelegální činnost, kterou však v obavě, že by mohl být stíhaný, odmítl specifikovat. Podle svědka od něj už Eva v minulosti žádala spáchání jiné vraždy.

„Asi dva týdny po svatbě si mi začala stěžovat, že Ľudovítovi půjčila 20 tisíc eur, krade jí peníze a našel si dokonce k*rvičku, se kterou čeká dítě,“ vypověděl u soudu. Brzy mu oznámila, že se chce manžela zbavit, a vraždu do detailu naplánovala. Muže chtěla nejdříve zastřelit, nesehnala ale náboje do pistole. Kvůli tomu změnila způsob vraždy.

„Měl jsem ho omráčit paralyzérem a uškrtit,“ vypověděl Martin s tím, že za odměnu mu slíbila 50.000 eur. Začal se ale obávat, že by ho nakonec Eva obětovala a on by skončil za mřížemi. Kontaktoval tedy policii, která mu poskytla nahrávací zařízení. Jako jeho komplic vystupoval policejní agent. Strážci zákona dokonce celou vraždu i zinscenovali a Ľudovíta vynesli zabaleného v geotextílii.

Martin mluvil o podnikatelčině životě velmi podrobně. „Na mě byla hodná, dávala mi peníze,“ uvedl s tím, že mu pomáhala, protože je otcem šesti dětí. Jiným však podle něj nic nedarovala a vystupovala tvrdě. Květinářství prý nevynášelo a příjmy měla z jiných, i nelegálních činností. Manžela se chtěla zbavit, protože nechtěla „živit darmožrouta“. „Ona nasypala zrní a on všechno sezobal. Měla ve vztahu strašně navrch, přišel s holým zadkem,“ ohodnotil manželství Evy a Ľudovíta.

Věrohodnost svědka může zpochybnit jeho kriminální minulost, už dvakrát ho odsoudili za násilné trestné činy. Obžalovaná Eva od začátku vinu popírá a skutek považuje za vykonstruovaný buď ze strany manžela, nebo svědka Martina A., kterému v minulosti půjčila peníze.

Doporučujeme
jeromeklapka ( 5. února 2015 19:16 )

A česká pipinka hneď vraždiť

tomik007 ( 5. února 2015 16:38 )

Vrazda czobolandan jinym czobolandanem, muze byt pravne kvalifikovana jako kanibalismus.

doktormediciny ( 5. února 2015 14:53 )

Hm no, asi ji ten manžel pořádně naštval.Manželku sexuálně zanredbával a chodil za ***ma?? Amertičanka by mu hlavu prostřelila sama a nepletla do toho kamaráda

doktormediciny ( 5. února 2015 14:51 )

Kdyby se narodila v Amaerice,tak ten muž už nedýchal

petrkramnypresident ( 5. února 2015 14:24 )

Předmanželskou smlouvu mít nemusela a v době, kdy najímala zabijáka, už pak bylo na její uzavření pozdě. A i kdyby měla, tak proč by se s ní manžel rozváděl - třeba se mu líbilo roztáčet její peníze v bordelech

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa