65letou prostitutku škrtil vodítkem na psa. Pak ji brutálně ubil

Autor: jn - 
14. ledna 2015
15:35

Výslechy svědků pokračuje soudní proces s Janem E. (25) z Borkovan. Obžaloba jej viní z vraždy důchodkyně (†65), která si přivydělávala prostitucí. Muži hrozí až výjimečný trest.

Mladý automechanik měl ženu zavraždit před pěti lety v jejím domku v Hlavní ulici v Brně-Komíně. „Svázal ji, zacpal ústa a znásilnil. Způsobil jí sečnou ránu na temeni, oběť škrtil i psím vodítkem,“ popsala žalobkyně Ludmila Doležalová. Paní pak umřela na následky zhmoždění a otoku mozku.

„Obžaloba mě uráží. V den vraždy jsem tam vůbec nebyl,“ hájí se mladík. Obžaloba má proti němu vesměs nepřímé důkazy a pachové stopy. Obhájci se tak snaží najít mezery ve výpovědi svědků – policie totiž Jana E. obvinila po vleklém vyšetřování až minulý rok, čtyři roky po vraždě.

Mladík, který se dříve léčil na psychiatrii a sexuologii, se s prostitutkami v době vraždy stýkal. S důchodkyní z Komína se sešel třikrát. „Našel jsem ji přes inzerát, v němž nabízela sexuální služby. Pozvala mě domů,“ řekl.

Možným motivem vraždy je požadovaná sleva za sex. Paní ji odmítla s tím, že pod pětistovku už jít nemůže.

karolcenter ( 21. dubna 2015 15:05 )

Chcel by som vidieť 65 ročnú prostitutku-toto môe napísať len úplný debil.

jahodove_ticho ( 8. února 2015 14:34 )

To je dobrej záprdek. Nedivim se, že měl akorát tak na prostitutku a ještě starou

ruudazvostravy ( 15. ledna 2015 12:43 )

Nó Máňo a může bejt eště lýp,tady jeden týpek nabýzý za tví poch*caný gaťki heskí lóve na majlu zerzik@seznam.cz ,tak dej řeč.

wimr.tka ( 15. ledna 2015 12:38 )

Drž pi*ču svi*ně plná ho*ven.

jity ( 14. ledna 2015 19:46 )

Na důchodkyni holt už to nestojí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud