Neděle 16. května 2021
Svátek slaví Přemysl, zítra Aneta
Oblačno, déšť 16°C

Důchodce zabil manželku, pak sebe: Kvůli nevyléčitelným nemocem?

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: David Malík)
Autor: ČTK - 
19. ledna 2015
15:07

Důchodce ze Slovácka zastřelil svou manželku a pak obrátil zbraň proti sobě. Podle policie spáchal sebevraždu a vraždu kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu obou manželů.

Kriminalisté ve Zlínském kraji vyšetřují druhou vraždu v letošním roce. Třiasedmdesátiletý muž v Hostětíně na Uherskohradišťsku zastřelil o dva roky mladší manželku a pak obrátil zbraň proti sobě, sdělil dnes ČTK krajský policejní mluvčí Pavel Benedikt Stránský.

Senioři zemřeli pravděpodobně před týdnem, policie na místo vyjížděla minulý čtvrtek. Podle Stránského muž nejprve rozeslal rodině dopisy na rozloučenou a poté vzal do ruky svou legálně drženou zbraň.

„Motivem usmrcení manželky a následné sebevraždy byl zřejmě zhoršující se zdravotní stav obou manželů. Pokud policie šetřením nedojde k nějakým zlomovým zjištěním, dá se předpokládat, že případ bude odložen, neboť pachatel zemřel,“ poznamenal Stránský.

První letos vyšetřovaná vražda v kraji se stala v Bystřici pod Hostýnem na Kroměřížsku, kde již kolem Vánoc zemřel šestatřicetiletý muž. Policie z činu obvinila jeho o rok mladšího bratra. Hrozí mu 12 až 20 let vězení. Krátce na to na selhání srdce zemřela i matka obou mužů. Policie se případem začala zabývat až v lednu, kdy pohřešování obou zesnulých oznámili sousedé.

Loni policie ve Zlínském kraji vyšetřovala dvě dokonané vraždy a pět pokusů o vraždu.

tgbb ( 19. ledna 2015 20:10 )

čína pučisty teroristy CIA v roce 1989 zastavila a stala se světovou velmocí , . celý východní blok bohužel majdanovce teroristy usa 1989 nezastavil, takže ho zotročili, rozdrobili, rozkradli a zadlužili jako africké kolonie ,rusko se trochu zvedá ,ale snad se dostatečně poučili a pučisty teroristy západu ,demokraticky eliminují Čína v roce 1989 teroristy zastavila, ČSSR bohužel ne proto je rozkradená ,zadlužená, rozbitá klerofašisty ,zločinci

tgbb ( 19. ledna 2015 20:08 )

podle statistiky UNICEF je 50 000 000 nezletilých dětí na světě je vykořisťováno ,znásilňováno a prodáváno i to jsou oběti kapitalismu ve srovnání s kapitalisty jsou komunisti svatí,denně bestialitu a hyenismus kapitalismu zažíváme , otrokářství, bezdomovectví ,nezaměstnanost,exekutorské a lichvářské mafie, fuj to je dnes ale hnus • přes milion obětí okupace Iráku, přes 200 000 obětí okupace Sýrie , statisíce obětí okupace Afganistánu, desetitisíce obětí okupace Libye , to vše dílo masových vrahů NATO.. • 912 000 000 obětí kapitalismu ,25000 mrtvých každý den Každých pět vteřin zemře hlady jedno dítě;osn.cz/zpravodajstvi/zpra​vy/zprava.php?id=1281, proč vám hitlerovská masmedia a prolhaní historici neřeknou pravdu o tom kolik denně kapitalismus p... • Dle Světové banky dosáhl počet.obětí kapitalisty způsobené potravinové krize v roce 2008 sto a v roce 2010 44 milionů.to jsou oběti Kapitalismu jen za velmi krátký časový úsek ..je vám jasné kolik povraždili lidí za 100 let ?

tgbb ( 19. ledna 2015 19:25 )

jak se žilo před rokem 1989, bez nezaměstnanosti, bez chudoby, bez bezdomovectví, bez lichvářských mafií, bez exekutorských mafií, bez justiční mafie, čssr byl právní stát, když vás zloděj okradl byl souzen, léky byly zadarmo na recept za1 kčs, platilo se o desítky daní méně , ceny nájmů jsou dnes 30 x vyšší, cena vody 100-170 x vyšší , potraviny jsou dnes z náhražek,kostí separátů a plné vody , byla mnohem nižší kriminalita, mnohem nižší počet vražd, přepadení, násilí, nesrovnatelně mnohem méně narkomanů,alkoholiků a gamblerů , ,všechno zlo o kterém píší za socíku ,páchá západ dosud v mnohem horším, a páchal i tehdy ,denně o tom čteme jak neustále okupují , vraždí ,bombardují jiné státy, takže ano žilo se tu mnohem lépe ,není co slavit, černé vlajky do oken 17. 11

brugal ( 19. ledna 2015 18:26 )

S těmi nezaměstnanými bych to nepřeháněl - ze čtyř externistek u nás dvě dělaly na živnosťáky svých sourozenců a přitom byly vedené na ÚP.Znám pár lidí,kteří mají problém sehnat práci - ono s vystudovanou sociologií sehnat práci za 60 tisíc měsíčně dá opravdu fušku.Přitom je nedostatek technických profesí. Dělají tu desetitisíce cizinců a doma si pak za peníze vydělané v ČR staví baráky.

buban ( 19. ledna 2015 17:59 )

No dost dobře jste se zde vyzvracel/a- co podnikáte nadále. Rozkrádáte, zadlužujete, vraždíte? Nebo žijete na sociálních dávkách?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání