Exmanželce se pomstil za rozvod: Omráčil ji a propíchl jí krk!

Autor: jp - 
16. 1. 2015
15:50

Žádostí o rozvod jako by si podepsala ortel smrti Martina K. (43) z Vysočiny. Exmanžel Petr K. (47) se ji za rozchod rozhodl umučit. Bil ji, bodal a dusil. Za masakr, který přežila díky předstírání, že nedýchá, dostal 16 let.

Pro rozvod s mužem, s nímž má Martina K. dva dospělé syny, se žena rozhodla kvůli jeho pití alkoholu, chorobné žárlivosti a dluhům. Po rozchodu ale nezaměstnaný muž ještě neměl jiné bydlení, a tak zůstal v jejich v  bytě, což byla chyba. Když žena seděla u stolu, pila kávu a psala nákup, zákeřně zezadu zaútočil.

„Prkýnkem jsem ji praštil do hlavy. Říkala, že se jí motá hlava, a začala padat,“ přiznal Petr K. u soudu. „Nevím, proč jsem pak vzal nůž. Jako bych o sobě nevěděl. Byl jsem v amoku,“ odmítal tak nařčení, že útok plánoval a připravil si několik zbraní. Po pobodání ženy, které bylo tak agresivní, že při něm v krku u míchy zalomil čepel nože, vzal hadr namočený do ředidla, který Martině K. přiložil na nos a ústa, a rukama ji rdousil.

S vražděním přestal, když žena předstírala ztrátu dechu. „Řekla jsem si, že buď tu umřu, nebo se zvednu. Na nic jsem nečekala a vyběhla jsem z bytu,“ vypověděla do policejního protokolu Martina K., kterou dělily milimetry od ochrnutí či smrti. Muž jí má za způsobená muka dát 100 tisíc.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

nojasne ( 17. ledna 2015 00:20 )

Milión nebo stotisíc, v tomto případě je to úplně jedno. I kdyby v base makal, těch pár korun stejně padne na jeho dluhy z pití, takže z něj nic nekápne.

kapsa72 ( 16. ledna 2015 22:07 )

koukam ze mas polstinu v malicku Możemy pisać w tym języku spokojnie.

taktone ( 16. ledna 2015 18:49 )

Takových zkurvy-synů běhá po světě až hanba

milofr ( 16. ledna 2015 17:11 )

co to je za debilní výmysl, vražda bez rozmyslu a vražda je snad stejný zločin? to je zase něco novýho od těch pravdoláskařských zmetků nebo kdo tohle vůbec vymyslel takovou chujovinu

tomik007 ( 16. ledna 2015 16:50 )

Minuly tyden umlatil zenu palickou na maso a tenhle zase prkynkem. Przemek Podlahu by mel z tech kutilu urczite velkou radost.

Zobrazit celou diskusi
Další videa