Dalším českým rodinám v Norsku odebrali děti: Proč se nebrání?

Autor: dce - 
5. 1. 2015
20:13

Češce Evě Michalákové v Norsku sebrali syny Denise a Davídka, jenže teď vyšlo najevo, že nebyla jediná! Objevily se další rodiny, kterým úřady z naprosto nepochopitelných důvodů odebraly děti. Jenže proč se matky nebrání? Údajně doufají, že když budou mlčet, děti se jim vrátí – to zní ale jako vydírání!

Norská sociální služba odebrala českému páru syny Denise a Davida v květnu 2011 po udání z mateřské školy pro podezření z užití násilí a pohlavního zneužívání. Policie vyšetřovala otce chlapců a později i matku, vyšetřování ale zastavila a obvinění nepadlo. V únoru 2012 úřady rodiče zbavily práva na péči. Děti se dostaly ke stálým pěstounům, každé teď žije v jiné rodině. 

Na další případy odebraných dětí se přišlo úplnou náhodou. Tým europoslance Tomáše Zdechovského na ně narazil při připravování podkladů pro rezoluci proti Norsku. Na českou matku, které norské úřady sebraly děti, upozornila údajně sama Michaláková.

„Jedna matka reagovala s tím, že její sousedka je Češka a že jí byly odebrány děti,“ uvedl pro deník Aktuálně.cz Zdechovský. „Další dítě nám potom nahlásila jedna švédská matka,“ dodává europoslanec.

Bližší informace ale nejsou známy – matky odmítají sdělit bližší informace, protože doufají, že pokud budou mlčet, děti se jim vrátí. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

zlatuska.zlata ( 13. února 2015 16:27 )

Norsko zavádí vulgární pornografii do učebnic základních škol, odkaz: http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=25857 A teď ještě se ozval i Breivik http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/361617-breivik-zazaluje-norsko-stezuje-si-na-tyrani.html Ale v Norsku je přece vše naprosto dokonalé, že! Mají to sociální cítění posunuté úplně jinam, to bude asi tou zimou ;-)

aspekce ( 25. ledna 2015 19:05 )

Měli by ty norské socky ze soukromé sociálky, tj. evidentně šmelící s dětmi, zavřít. Jsou to zákeřné a bezcitné zmije. Norové kvapem vymýšlejí, jak odůvodnit krádež slovanských, bílých, zdravých dětí z kultivované rodiny. Náramně se jim tak kvalitní děti hodí k adopci.

aspekce ( 25. ledna 2015 19:04 )

Ukradli je v podstatě gayové, oba psychologové, kteří napsali posudky, jsou tetouškové žijící spolu ! Norové (Finové, Švédové, Dánové) vymírají a pomalu už půlka jich jsou teplejšími občany. Takže kdo se za ně asi tak rozmnožuje ? Slovanské ženy, které tam ve své naivitě odešly za prachama. Seveřané, vč. Anglánů, vraťte Češkám, Slovenkám, Ukrajinkám, Ruskám, Polkám ukradené děti ! Myslíte, že by si seveřané dovolili krást děti Zápaďákům : Němcům, Rakušanům, Francouzům, Švýcarům atd. ?

aspekce ( 25. ledna 2015 19:02 )

http://www.kdejemojedite.cz/ Vydržte do konce, je to síla https://www.youtube.com/watch?v=2UXoRhyTCXo#t=109 http://www.noviny.sk/c/slovensko/pripad- boorova-adopciu-slovenskych-deti-riesila-bbc http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/252564-deti-iv any-boorovej-su-uz-na-slovensku/

aspekce ( 25. ledna 2015 19:01 )

Stačí, když vás kdokoliv lživě udá. Je to snadné i v ČR. Našim známým (oba VŠ) slečna Armine Artouni (53) z Prahy 10 - Strašnic, Arménko-Azerbajdžánka, po otci KGB údajně vyslaném v 60. letech ze SSSR do ČSSR, sama vedená v StB evidenci (měla doma "dobrou" školu k tzv. mafiánským praktikám) se prý snažila ukrást dítě první a po jeho tragické smrti i druhé přes sociálku. Jako bezdětná usilovala takto získat dítě a tak tu VŠ rodinu nepravdivě udala. Pracovala v novinách a hrozila prý sockám na ÚMČ, PČR, OSZ, OS medializací. Všichni se medializace báli. Nyní pracuje tato zřejmě totálně bezcharakterní slečna na ministerstvu. "Skvělá" úřednice ! Zvláště některé pražské socky jsou neuvěřitelně zběhlé v nezákonném odebírání bílých, zdravých dětí na základě vykonstruovaných lživých udání. Jako byly např. v Praze 10 s odejitou šéfkou Tůmovou. Tu si tam pak držel za stejný plat Milan Richter, mladý nezkušený kluk, starosta. Pak vydělával z našich daní ještě víc na MHMP. Zcizené děti údajně prodávají neplodným párům.

Zobrazit celou diskusi
Další videa