Babiš vyvedl celou rodinu: Chlapce od dcery odháním brokovnicí

Autor: ČTK, dat - 
13. prosince 2014
16:04

Na premiéru české verze muzikálu Mama Mia! dorazila řada známých osobností. Byl mezi nimi i Andrej Babiš, který tentokrát kromě partnerky Moniky vyvedl i dospívající dceru Vivien a mladšího syna Frederika.

V pátek večer si v pražském Kongresovém centru odbyl premiéru muzikál založený na skladbách švédské popové skupiny ABBA Mamma Mia! V režii Antonína Procházky se v hlavních rolích představili Alena Antalová jako Donna, role Sama se ujal Jiří Langmajer.

Hity jako Super Trouper, Money Money Money, The Winner Takes It All nebo Dancing Queen s texty Adama Nováka si přišel poslechnout i Andrej Babiš s rodinou. Jeho dcera pomalu dospívá v ženu a začínají o ní projevovat zájem chlapci. "Viven je rozumná, věříme ji," řekl Babiš. Zároveň ale přiznal, že na odhánění mladíků brokovnicí něco je.

Video Babiš vyvedl rodinu: Proč jeho krásná dcera nemá kluka? - David Turek, Jan Jedlička

Česká verze Mamma Mia! rozdělila díváky

Písním, které doprovázel orchestr vedený Daliborem Kaprasem, část obecenstva složeného převážně z lidí střední generace nadšeně tleskala, část ale do konce představení nevydržela a předčasně odešla.

Originál díla měl premiéru v Londýně v dubnu 1999 a stal se z něj stal divácký šlágr. Uveden byl ve ve 41 zemích a 327 metropolích po celém světě, představení navštívilo 55 miliónů diváků a utržil přes 2 miliardy dolarů. Při švédské premiéře v roce 2005 se na veřejnosti sešla ABBA v kompletním složení - poprvé po 20 letech. Velký úspěch slavila také filmová verze z roku 2008, ve které zazářili Meryl Streepová, Pierce Brosnan, Colin Firth nebo Julie Waltersová. Hudba z filmu byla oceněna mimo jiné Zlatým globem.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jity ( 14. prosince 2014 10:15 )

Dcera je zatím takové ošklivé kačátko, třeba se ještě vyklube.

mortis69 ( 14. prosince 2014 07:51 )

A tys hulil,co Pár slivoviček taky koukám bylo,tak se ti zdá krásnej i pes Paní domácí

petr11 ( 14. prosince 2014 03:56 )

...konečně sympatická rodina

ninunka ( 14. prosince 2014 02:53 )

mne dnes také ne

crowen ( 14. prosince 2014 02:37 )

tebe nikdo nechce ani na psí knížku?bída trpitelko

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud