Kuřákovi explodovala elektrická cigareta: Výbuch ho málem připravil o nohy

Autor: shp - 
15. října 2014
12:09

Z normálních cigaret přešel na elektronické kvůli zdraví. E-cigareta ale Brita Davida Aspinalla (48) ale nakonec málem stála život. Přehřála se, vybouchla a brutálně poranila jeho nohy!

David si ve svém domově ve Wiganu zapálil elektronickou cigaretu a začal pokuřovat. Jenže ona se přehřála a začala ho pálit do rukou. Muž ji upustil na zem, načež cigareta explodovala a z úlomků kovů se staly šrapnely, které se mu zabodly do nohou. Kdyby David přehřátý kus kovu neupustil, nejspíš by na místě zemřel.

„Byla tam spousta krve, měl jsem obrovskou díru v jedné noze a šrám na druhé,“ řekl David deníku The Sun. „Mohla mi ustřelit hlavu,“ dodal. Když ho převezla sanitka do nemocnice, mysleli si lékaři, že byl David postřelen. „Chirurg řekl, že to vypadá, jako by někdo použil zbraň,“ říká zraněný muž.

David strávil v nemocnici nakonec devět dní. Jeho léčba bude pokračovat ale další tři roky, kdy bude podstupovat transplantace kůže. Zraněný Brit se nakonec vrátil ke klasickým cigaretám, protože jsou podle něj zdravější a bezpečnější. Po výbuchu té elektronické mu málem shořel celý byt.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

e.44 ( 15. října 2014 19:16 )

e.44 ( 15. října 2014 19:15 )

Ty trapná imitace chlapa, co si tu trapně namlouváš, že by se ti mohlo povést dostat k tobě do kutlochu nějakou ženu ty mi můžeš leda posloužit jako rohožka

wimr.dan ( 15. října 2014 18:39 )

u mně doma marjáno, bys kouřila nanejvýš muj vocas, ukazovala bys mi kozy a běhala se džbánkem pro pívo k Pinkasum!!!!!!!!

e.44 ( 15. října 2014 13:50 )

To mi povídej Stačí se zapovídat nebo u něčeho zamyslet a už nehoří Zato když jsem jí nechala na popelníku a šla si vyzvednout dolu zásilku, shořela celá a vrátit se o okamžik pozdějc, spadla na ubrus a moh bejt táborák Mám pocit, že ty nehořlavý proužky někdo vymyslel jenom k nasrrání kuřáků, jelikož když je potřeba aby fungovaly, nefungujou

jaromir123 ( 15. října 2014 13:48 )

Explodovala baterie - tedy ta stejná co je v mobilech. Tedy mobily raději zahodit !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud