Ženě vybuchla elektronická cigareta ve vuittonce, z kabelky stoupal dým jako ze sopky

Autor: shp - 
15. září 2016
23:01

Jako každá druhá žena vyrazila 29letá maminka Mara McInerney do obchodního centra v New Jersey na nákupy. Ty se ale změnily v extrémní událost, když ženě vybouchla v luxusní kabelce elektronická cigareta.

Z ní se okamžitě začal valit dým jako z vulkánu. Mara i prodavačka od ní okamžitě utekly. „Myslela jsem si, že někdo odpálil bombu. Moje celá kabelka byla v plamenech. Všichni z obchodu utekli,“ řekla žena webu Daily News.

Nebezpečnou událost zachytila průmyslová kamera v obchodě. Dým, který se linul z kabelky značky Louis Vuitton v hodnotě 43 tisíc korun byl hustý a štiplavý. Oheň se naštěstí sám uhasil a nikdo nebyl zraněn. Jak se později ukázalo, na vině byla baterie z elektronické cigarety.

Nezpůsobila to úplně elektronická cigareta. Mohla za to uvolněná baterie. Bylo to děsivé,“ dodala Mara. Ta zachovala naštěstí chladnou hlavu, a jakmile se dým přestal linout ven, vysypala obsah své kabelky na zem, aby už v ní nic dále nehořelo.

Video Ženě vybuchla v kabelce elektronická cigareta. - Youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud