Holanďané přišli s novým vynálezem: Místo e-cigarety mají e-marihuanu!

Nizozemsko má alternativu k elektronickým cigaretám. Přišlo na trh s e-marihuanou!  (Autor: Reprofoto Youtube)
Autor: tp - 
25. června 2014
19:16

Nizozemsko je známé svou benevolencí vůči výrobkům obsahujícím THC. Jointa si tak můžete koupit kdekoli a nehrozí za to žádné sankce. Nyní se zaměřili na další expanzi svých "revolučních" nápadů. Místo elektronické cigarety si můžete koupit e-marihuanu.

Výrobci produkt nazvali E-Njoint a k mání je na různých místech po Evropě. Do Česka však zatím podle oficiálních informací e-marihuana nedorazila. Nicméně je to zřejmě jen otázkou času, jelikož Češi podle statistik vévodí celosvětovému průměru vykouřené "trávy" za rok.

Výrobek má podle Holanďanů úspěch a nechávají ho vyrábět v počtu 10 tisíc kusů denně v Číně. Na designu také nešetřili a vytasili to nejlepší, co mohli. Při potáhnutí z E-Njointu se cigareta na konci zeleně rozsvítí, samozřejmě se symbolem marihuanového listu.

Video výrobce:


Prozatím se vyrábí šest příchutí - například meloun, jablko nebo třešeň a koupit si e-jointa můžete v přepočtu za necelých 300 Kč. Výrobci samozřejmě říkají, že všechno uvnitř cigarety je neškodné vůči našemu zdraví, avšak účinky mají být podobné jako u klasického jointa. Náplň obsahuje bezpečné komponenty jako propylenglykol, rostlinný glycerin a stoprocentní biologickou příchuť. "Zhulit" se je tedy podle výrobců možné bez toho, aniž byste si ničili zdraví. Jak na to zareaguje Evropská unie, to už je jiná kapitola.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

zarazenyprd ( 25. června 2014 23:24 )

A což takhle e-ho\/no, to by byl trhák!

tomik007 ( 25. června 2014 22:24 )

Ovsem... nemaj tam tak silnej matros jako Vietkong v czesku

evolucius ( 25. června 2014 20:45 )

 Omyl...v Holandsku si jointa nekoupite pokud nejste Holandan...probehla zmena zakona...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud