Postrach všech kuřáků: Dívce explodovala elektronická cigareta!

Mladé britské servírce explodovala elektronická cigareta na nabíječce.  (Autor: Reprofoto youtube.com)
Autor: shp - 
8. dubna 2014
15:52

Pořídila si ji, aby žila zdravěji a pomohla jí přestat s kouřením. Namísto toho ale elektronická cigareta mladou britskou servírku Lauru Baty (18) z Richmondu málem připravila o život. Explodovala totiž přímo před ní!

Laura měla jediné štěstí, že z cigarety nekouřila, ale na baru ji nechala nabíjet. Během toho ale cigareta vybuchla a zahnala křičící Britku na útěk.

Naštěstí se jí ale kromě šoku nic vážného nestalo. „Umístila jsem svou elektronickou cigaretu na nabíječku od iPadu, což jsem udělala již několikrát. Jakmile jsem uslyšela výbuch a začala cítit teplo, dala jsem se na úprk,“ řekla Laura Daily Mailu.

A dodala: „Začala jsem hystericky plakat a moje ruka byla černá. Šaty mi totiž chytily od ohně a já nevěděla, co se děje. Laura chce elektronickou cigaretu používat i nadále, cítí prý rozdíl oproti těm obyčejným. Rozhodně však zvolí jinou značku.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

kobyla1 ( 8. dubna 2014 19:37 )

Gratuluju

kobyla1 ( 8. dubna 2014 19:36 )

Docela dobrá reklama na ty dražší elektronické cigarety. jinak článek o ničem. Kterákoliv baterie může explodovat.

-victor- ( 8. dubna 2014 19:05 )

Neexplodovala cigareta, ale Li-Pol baterie k ní. Stejně jako může začít hořet ta, co máte v mobilu, tabletu, notebooku... Je to o té baterii a je lhostejné, co po nabití bude napájet. Zase tu nedělejte hysterii kolem e-cigaret.

janina7777 ( 8. dubna 2014 19:04 )

janina7777 ( 8. dubna 2014 19:04 )

vůli a nehulit

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud