Vražedkyni v bikinách deportovali do Španělska! Zachrání ji právnické eso?

24. 5. 2014
18:50

Slovenku Márii Kukučovou (24) obviněnou z vraždy svého expřítele, obchodníka se zlatem Andrewa Bushe (†48) deportovali do Španělska. Doprovázela ji po zuby ozbrojená speciální policejní jednotka. Obhajovat ji má renomovaný právník, přesto všechno nasvědčuje tomu, že domů se pár let nepodívá.

Eskort vražedkyně v bikinách doprovázely policejní manévry. Vše probíhalo v naprostém utajení. Včera ráno ji slovenští policisté naložili ve věznici v Ilavě a předali ji na hranicích jen dva dny před vypršením lhůty. Své pověsti milovnice luxusu opět nezůstala nic dlužná.

Kukučová podle Nového času mířila do španělské věznice Alhaurín de la Torre. S více než 2050 vězni patří k nejpřeplněnějším v zemi. Cela, kterou bude mít k dispozici, má 3x3 metry, jeden stůl, skříň a několik postelí. Ve vazbě prý může být i dva roky, než se vůbec začne její případ projednávat.

Nový právník

Obhajobu povede uznávaný právník Fernanda Piernavieja Niembroa. Případ ale ještě nemá nastudovaný. "Většinu informací mám z médií. K případu Márie Kukučové se nebudu vyjadřovat až do chvíle, kdy budu mít podrobně nastudovaný spis," řekl Novému Času.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa