Mrtvola plavala ve stavební jámě mrakodrapu!

Autor: rvs - 
23. 4. 2014
17:44

Šokující nález! V zatopené stavební jámě mrakodrapu na pražské Pankráci plavalo tělo mrtvého muže (†38). Kolemjdoucí tam utopence zahlédl ve středu odpoledne a ihned přivolal policii.

Šlo o vraždu, nebo nešťastnou náhodu? „Kriminalisté předběžně vyloučili cizí zavinění. Příčinou smrti bylo pravděpodobně utonutí,“ řekla Blesk.cz pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Tělo bude nyní podrobeno nařízené soudní pitvě. Pomocí jí by měli kriminalisté zjistit, jak dlouho utopenec ve vodě byl a jestli byl v době smrti pod vlivem alkoholu nebo drog. Policie zatím nechce sdělit, jestli zná mužovu totožnost.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

sugarbitter ( 23. dubna 2014 18:03 )

Když vládnou peníze...... Nebývalo tolik vržad. Když se stalo, mluvilos e dlouho o té jedné. Co se změnilo a proč? Peníze jsou šaptný pán, jak říká citát. Důležité jakou cestou se dají mladí a zda nepootočí směrovkou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa