Kamarádi o vražedkyni v bikinách: Kradla milionáři hodinky a prodávala je nám!

Autor: lm - 
13. dubna 2014
18:48

Příbuzní modelky Márii (24), která je obviněná z vraždy britského podnikatele (†42), nevěří, že by takového činu byla schopná. Její kamarádi ale tvrdí, že neviňátko rozhodně nebyla. Kde je pravda? Do případu zavražděného obchodníka Andrewa Bushe se vmísila jeho dcera. A na podezřelé z jeho zabití nenechala nit suchou!

Na Slovensku si kamarádi o Marice nemyslí nic dobrého. „Nebyla žádné neviňátko. Milovala luxus a potrpěla si na něj. Když se vracela ze Španělska, vozila a prodávala nám zlaté hodinky. Byly to krásné luxusní hodinky, které se zde na Slovensku prodávaly za několik tisíc eur. Prodávala nám je za tisícovku," řekl Máriin kamarád, který si od ní hodinky i koupil.

"Maria nám tvrdila, že její frajer je strašně bohatý, má obchod se zlatem a šperky. Nevím, jestli mu je brávala z obchodu a on o tom nevěděl, nebo to věděl a neřešil ji. Přitom ho půl roku na Slovensku podváděla s jiným," přiznal. Byly snad pochybné kšefty modelky s podnikatelovým zbožím důvodem k rozchodu?

Bushova dcera o Slovence: Žárlila a byla schopna všeho!

„Slečna Kukučová byla mým otcem posedlá, pořád se hádali a ona se stávala pořád víc násilnickou. Strašně na něj žárlila. Udělala by cokoli, aby si jeho přízeň udržela. Byla schopná všeho!,“ řekla britskému deníku Daily Mail Bushova dcera Ellie (19) na adresu slovenské krásky Mariky Kukučové (24), která byla viděna, jak prchá z místa činu.

Slovenka je ve vazbě

Slovenský soud Mariku ve čtvrtek poslal do vazby, protože na ni španělské úřady vydaly evropský zatykač v souvislosti s vraždou britského obchodníka se zlatem a zlatníka Andrewa Bushe. Slovenka Mária Kukučová podala proti tomuto rozhodnutí krajského soudu v Trenčíně stížnost, o které bude rozhodovat nejvyšší soud.

Britský podnikatel Bush byl o víkendu zavražděn ve své vile ve španělském pobřežním regionu Costa del Sol. Britská média s odvoláním na informace policie dříve napsala, že právě jeho bývalá přítelkyně Kukučová je hlavní podezřelou. Na Bushe a jeho novou milenku údajně čekala ve vile a pak ji svědci viděli chvatně odjíždět z místa činu v jednom z Bushových luxusních vozů.

Kukučová se vrátila v úterý do vlasti a přihlásila se na policii. Kriminalisté ji posléze zadrželi a umístili do policejní cely.

terezice.palice ( 14. dubna 2014 12:54 )

Kdyby jen pikat, to by asi zvladla. Deset dvacet Andy! Obavam se, ze bude pykat. A doufam, ze dost dlouho.

venca.z.pokratic ( 14. dubna 2014 00:20 )

Krást se nemá, za to bude holka pikat a nejen za to. Hehe.

venca.z.pokratic ( 14. dubna 2014 00:18 )

O čem diskutujete? Jste nějak vedle.

lysohlavek02 ( 14. dubna 2014 00:04 )

..jojone ty invalidní kriple ty seš tady v mým převleku??.. ..nech si vyměnit pleny ty invalidní dobytku smrdíš i přes monitor!!

lysohlavek02 ( 14. dubna 2014 00:04 )

..jojone ty invalidní kriple ty seš tady v mým převleku??.. ..nech si vyměnit pleny ty invalidní dobytku smrdíš i přes monitor!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud