Vražedkyně v bikinách: Jsem těhotná, bránila jsem své dítě!

Autor: ljš - 
10. dubna 2014
11:43

Šílená vražedkyně, nebo oběť? Slovenská modelka Mária Kukučová (24) se sice přiznala, že svého expřítele, britského obchodníka se zlatem Andrewa Bushe (†48), zastřelila, tvrdí ale, že pouze bránila sebe a nenarozené dítě, které v sobě nosí.

Slovenský deník Plus jeden den přinesl informaci, že je Mária těhotná. Do Španělska prý přejela právě proto, aby se s milionářem dohodla na alimentech. Čekala na něj v jeho vile, když přišel, došlo ale k ostré hádce a následně bitce. Modelka se prý hájí tím, že střelbou bránila život svého dítěte.

Kukučová, která byla na útěku čtyři dny, se sama přišla přihlásit na policii v Novém Městě nad Váhem. Policisté ji poté převezli do nemocnice. Na těle má údajně četné podlitiny a rány, které jí měl způsobit právě Bush.

Je-li Mária opravdu těhotná, zůstává otázkou, kdo je skutečným otcem jejího dítěte. Musela by být alespoň v pátém měsíci těhotenství, právě před takovou dobou se s ní totiž Bush rozešel. Podle jeho současné přítelkyně ho pak sice Kukučová i nadále pronásledovala, ale jejich vztahy byly velmi napjaté. Otěhotnět by tak musela zřejmě už před rozchodem.

Slovenka strávila už druhou noc v cele předběžného zadržení a soud by dnes měl rozhodnout o tom, zda půjde do vazby, nebo bude vyšetřována na svobodě.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tomik007 ( 10. dubna 2014 13:21 )

mozna tam jezdily makat s matkou

tomik007 ( 10. dubna 2014 13:20 )

neumis psat srozumitelneji ???

tomik007 ( 10. dubna 2014 13:19 )

BUSH mel spravedlive nechat Rusku se Slovenou porvat se jak kone a nechat na prirode aby vybrala vitezku.

alenealejo ( 10. dubna 2014 12:49 )

nič v zlom,krakonos...naozaj,ešte raz si prečítaj,čo je napísané... a napokon,ona môže povedať hocičo...nechápem to,že ak už mala ďalšieho...

alenealejo ( 10. dubna 2014 12:17 )

Celkom dosť dobre nechápem,prečo išla 24-ročná ohrdnutá Mária do Španielska ...´´vybavovať účty´´!? Však už mala ďalšieho amanta...svalnatého Slováka Petra ..,ktorý ju aj vyzdvihol tam a bol tu s ňou aj na polícii...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud