Středa 16. června 2021
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
Polojasno 27°C

První zatýkání v případu ztracené Maddie! Najdou vyšetřovatelé konečně pohřešovanou dívku?

Autor: shp - 
13. ledna 2014
13:21

Zmizela před skoro šesti lety, od té doby ji rodiče zoufalé hledají a doufají, že milovanou Maddie McCann ještě někdy uvidí. Britští vyšetřovatelé se chystají na první zatýkání. Odletěli do Portugalska, kde byla podle všeho dívka unesena, aby vyslechli tři lupiče, kteří jsou nyní hlavní podezřelí!

Britská holčička Maddie zmizela krátce před svými čtvrtými narozeninami z portugalského letoviska Praia de Luz. Když se rodiče vrátili z večeře, v postýlce již nebyla. Jak uvedl britský Daily Mail, hlavními podezřelými z dívčina únosu jsou nyní tři zloději, kteří v Praia de Luz vykrádali byty.

Podle jedné z vyšetřovacích verzí je malá dívka zaskočila, a aby nevzbudili pozornost, rozhodli se jí zloději umlčet. Jak, však zůstává záhadou. Mohli ji unést, prodat překupníkům s dětmi a i když je otřesné na to jen pomyslet, mohli jí i zlikvidovat.

Nápadné hovory

Zloději jsou podezřelí zejména proto, že záznamy z jejich mobilních telefonů ukazují, že si mezi sebou až nápadně často volali v době, kdy dívenka zmizela.

Rodiče Maddie však zůstávají opatrní. „Policie má šanci, že zatkne klíčové podezřelé. Ta neznamená, že mají Madeleine, ale toto vyšetřování je velmi důležité,“ Prohlásil mluvčí rodiny. „Kate a Gerry si však nechtějí dělat příliš velké naději, ale vědí, že může jít o důležitou stopu,“ dodal.

tenzmrtodvedle ( 13. ledna 2014 19:50 )

Meli by to vyresit a najit ji.

adeso ( 13. ledna 2014 19:06 )

nojo hlavně že rodiče jsou nevinní taky bych jim nandal, na hubu

Zobrazit celou diskusi
Další videa