Neděle 9. května 2021
Svátek slaví Ctibor, zítra Blažena
Polojasno 14°C

Je toto tvář únosce Maddie? Tento muž (†40) byl hlavní podezřelý!

Autor: shp - 
4. listopadu 2013
17:48

Byl hlavním podezřelým z únosu Maddie, která zmizela z portugalského letoviska Praia de Luz. Vyšetřovatelé se domnívali, že britskou dívku unesl jako pomstu za vyhazov z restaurace, kde pracoval. Toto je tvář Euclida Monteira (†40), který možná Maddie skutečně unesl. Pravdu se však již nikdo nedozví, v roce 2009 zemřel.

Tvář Monteira teď bude strašit rodiče Maddie ve dne v noci. Nikdy nebudou s jistotou vědět, zda byl skutečným únoscem jejich holčičky. Jediné, co by je mohlo vyvést z těchto hrozivých myšlenek, by bylo objevení jejich dcerky, která zmizela v květnu roku 2007 těsně před svými čtvrtými narozeninami.

Podezřelý byl závislý na heroinu

Euclides Monteiro pracoval poblíž místa, odkud byla Maddie unesena. Rok před jejím zmizením však dostal vyhazov. Do resortu se však opakovaně vracel a vykrádal pokoje. Byl totiž drogově závislý na heroinu, nejnávykovější a nejnebezpečnější droze vůbec.

Zemřel při nehodě traktoru

Policie Monteira podezřívala z únosu Maddie, protože záznamy z jeho mobilního telefonu ukazovaly, že se v Praia de Luz v květnu opakovaně pohyboval. Zda byl skutečně únoscem, se zjistit již nepodaří. Monteiro zemřel v roce 2009 při nehodě traktoru. Nejnovější poznatky však ukazují, že únoscem být neměl. Poslední podobizny podezřelého totiž neukazují na černocha.

lewakbob ( 4. listopadu 2013 20:37 )

...yasne hodit zabiti rodici na zdechlyho fetaka...nechutny..mc cainowi na detektor lzi , hlawne tu matku a pitrse kramnyho taky...slibowali to wsichni anglani 2007 a pitrs pred mesicem a pul...smeydi ...rak potocni si ye nayde...

Zobrazit celou diskusi
Další videa