Elišku (†21) někdo ubodal! Ze msty? Přivydělávala si jako tanečnice

Autor: lvi - 
8. ledna 2014
17:11

Blesku se podařilo vypátrat identitu zavražděné ženy z Vratislavovy ulice. Jednalo se o studentku Elišku M. (†21) z Mostu. Tu podle zdroje Blesku včera večer ubodal zatím neznámý pachatel.

Zdroj redakci potvrdil, že vrah na Elišku číhal v jejím bytě, kde bydlela v podnájmu. Poté ji pravděpodobně ubodal k smrti. Eliška byla nalezena v tratolišti krve svými spolubydlícími v úterý před devátou hodinou večer. Vyšetřovatelé, v jejichž týmu je také detektiv Josef Mareš, který vyšetřoval zmizení a vraždu malé Aničky J. (†8), nalezli krev také v dalších místnostech bytu.

Podle zdroje Blesku si navíc Eliška M. kdysi přivydělávala v Mostě jako tanečnice. Zda tím vzbudila něčí žárlivost nebo závist, respektive zda její práce mohla být motivem ohavného činu, zatím není jasné. Mohlo se také jednat o vraždu ze msty!

Vrah utekl ušpiněný od krve

Policisté vraha Elišky intenzivně hledají. Prosí kvůli tomu o pomoc lidi, kteří mohli vidět pachatele prchajícího v zakrváceném oblečení z místa činu.

"Podezřelá osoba s největší pravděpodobností opustila místo činu mezi pondělním a úterním odpolednem. Oděv pachatele musel být velmi znečištěn krví, čehož si pak mohli všimnout kolemjdoucí," uvedla Rösslerová. Podle kriminalistů mohl pachatel jet i městskou hromadnou dopravou.

"V blízkosti místa činu se totiž nacházejí tramvajové zastávky Výtoň nebo Albertov," doplnila mluvčí.

tissaia ( 9. ledna 2014 12:47 )

Jste neskutečně odpornej a ubohej člověk, soudit jen podle toho co napíšou a ne podle skutečnosti!!! Proberte se!!!

tissaia ( 9. ledna 2014 12:45 )

Ona žádná tanečnice nebyla, chodila na Zumbu, za kterou platila, jako jiné, co si chodí zacvičit a oni z ní udělají ,,tanečnici" a Vy ještě něco horšího, jste ubožáci, co jí neznají, tak jí nechte odpočívat v pokoji a tyhle kecy si odpuste!!!!!

tenzmrtodvedle ( 9. ledna 2014 12:16 )

Proc by jsi ho mucila? To je snad na soudu a policii nebo jsi taky nejaka slapka,ze ti to tak vadi?

tenzmrtodvedle ( 9. ledna 2014 12:15 )

Presne tak,dostala co hledala. Stejne uz dlouho nemela dusi.

plysovykozisek ( 8. ledna 2014 22:57 )

 Vrah by u mě dostal trest smrti.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud