Rezešová se v base nenudí: Zdobí si celu a chystá vánoční besídku

Autor: ljš - 
16. 12. 2013
16:25

Myslela si, že letošní svátky stráví v luxusním domácí vězení v apartmánu na břehu Dunaje, jenže soud udělal miliardářské dcerce Evě Rezešové čáru přes rozpočet a poslal ji zpátky do maďarské basy. Tam si teď Slovenka krátí čas zdobením cely a přípravou na vánoční besídku.

"V každé věznici chystají vězni a zadržované osoby vánoční program, který pak představí rodině a ostatním vězňům během besídky," informovalo server Pluska.sk tiskové oddělení věznice.

Rezešová a její spoluvězenkyně si dokonce mohou celu vánočně vyzdobit a nepřijdou ani o vánoční stromeček, který je umístěný ve společné místnosti.

Miliardářka si teď  musí dávat velký pozor, aby nijak neporušila režim věznice. Za dobré chování ji totiž může čekat vytoužená odměna - jedna návštěva navíc. Ta může být v těžký čas vánočních svátků doslova k nezaplacení i pro ženu, která si může koupit téměř vše.

Rodina, a především její milovaná dcera, může Rezešovou navštívit krátce před Vánocemi. Přinést ji však podle pravidel věznice může pouhé dva dárky. Musí si ale zvykat s velkou pravděpodobností to nebude poslední Štědrý den, který v Praze stráví.

Ještě těžší Vánoce však čekají pozůstalé, kterým opilá miliardářka při tragické nehodě vzala čtyři jejich milované.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

podplachetkouosoba ( 16. prosince 2013 17:46 )

oni nevědí, že Praha není všude

russo ( 16. prosince 2013 17:24 )

Redaktore co to hulíš za matroš? Tak ona Rezešová bručí v Praze?Cituji... "Musí si ale zvykat s velkou pravděpodobností to nebude poslední Štědrý den, který v Praze stráví."

siroky11 ( 16. prosince 2013 16:59 )

jóóó prachy , ty jsou mocné všude, v Maďarsku, na Slovensku a u nás také . Nyní jde pouze o to , kolik berou maďarští soudci

tomik007 ( 16. prosince 2013 16:46 )

BESIDKU pro zvlastni skolu

Zobrazit celou diskusi
Další videa