Rezešová zpátky v base: Poslední foto z luxusního domácího vězení

Autor: ljš, Čas.sk - 
4. 12. 2013
17:37

Miliardářská dědička Eva Rezešová je zpátky v base! Luxusu domácího vězení si tak příliš neužila. Dny, které v něm ale mohla strávit se svou dcerou Alexandrou, pro ni jsou však jistě k nezaplacení. Podle fotografie přímo z budapešťského apartmá, kde si trest odpykávala, si spolu pořádně užívaly.

V soudní síni byla sklíčená a pobledlá a vlasy měla stažené do ohonu. Na fotce z luxusního domácího vězení však vedle své dcery Alexandry jenom září. Přestože apartmá na břehu Dunaje nesměla ani na vteřinu opustit, nalíčila se miliardářka, jako by s dcerou měla vyrazit do divadla nebo na večírek.

Eva Rezešová se do domácího vězení dostala 22. listopadu. Od té chvíle jí dělali společnost členové klanu Rezešových, kteří ji zahrnuli luxusem. Byt vybavili luxusním nábytkem, přivezli televizi a další techniku.

Její krásná dcera Alexandra byla z možnosti trávit čas se svou  matkou nadšená. O radost se podělila i na facebooku, kam napsala k jejich společné fotografii jasný vzkaz: „Miluji těěěě“.

Komfortu a přítomnosti blízkých si ale nakonec Rezešová užívala jen dvanáct dní. Maďarský prokurátor Mamleczky podal proti rozhodnutí soudu první instance stížnost, a tak musela miliardářka zpátky do klasické vězeňské cely. Tam přitom může strávit až půl roku, než dojde k novému projednání případu.

tomik007 ( 4. prosince 2013 22:49 )

spise ako svinja

tomik007 ( 4. prosince 2013 22:48 )

protoze vrazdila v zahranici ty okote

chaoticka1 ( 4. prosince 2013 22:33 )

Ano, nehoda sa moze stat kazdemu z nas a dopadnut rovnako.Ale ona bola ozrata jak prasa, telefonovala pocas jazdy,navyse boli v jej krvi stopy po opiatoch a isla o 68 km rychlejsie,ako mala. Tak kto je na vine?

karmavana ( 4. prosince 2013 21:51 )

Smrt za smrt, za 4 životy pěkně bolestivou a pomalou, madame !

api11111 ( 4. prosince 2013 21:50 )

Nikoho nezavraždila To čo sa stalo jej sa môže pri troche smoly a súhre okolností stať každému. Aj u nás (vás a inde) je kopa sviatočných vodičov čo sa trajdajú po diaľnici ako šnek a kľudne v 80-90 km/k prejdú do ľavého pruhu priamo pred oveľa rýchlejšie auto. Pochopiteľne chlastať nemala, v podstae keby nepila, tak je dávno doma maximálne s nejakou pokutou.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa