Smrt Moniky (†36) a Klárky (†8) v Egyptě: Tablo plné smutku a kondolence od neznámých!

Autor: shp - 
31. 7. 2013
17:42

Byly tak krásné a šťastné. Výlet do Egypta se ale změnil v horor, ze kterého Moniku a její dcerku Klárku nikdo nevysvobodí. Blonďatí andílci se otrávili a nebylo jim již pomoci. Češi mezitím vyjadřují u tabla, které připomíná jejich šťastné chvíle i velkou tragédii, jednu soustrast za druhou.

Monika se i s Klárkou nechala profesionálně nafotit pro svého manžela Petra a další blízké. Na snímcích jí to velmi sluší. Monika byla pěkná mladá žena a její dcerka po ní krásu zdědila. Jediný, kdo otravu v Egyptě přežil, je její manžel. Zatímco včera ještě zvracel krev a jeho život byl v ohrožení, dnes se mu již daří lépe.

Rozloučení od fotografky

„Velké sbohem Monice a Klárce! Dovolte mi tímhle způsobem vyjádřit upřímnou soustrast celé její rodině,“ napsala fotografka, která snímky pořídila. Tablo, které znázorňovalo jejich krásu a lásku a nyní přináší smutek, umístila na Facebook. S kondolencemi se připojili i další neznámí lidé.

Kondolence od neznámých lidí

„Upřímnou soustrast, život je nevyzpytatelný. Navždy spolu ... Otci a manželovi přeji brzké uzdravení a mnoho sil, bude to těžké,“ napsala k fotce Šárka. „Obrovská tragédie, mnoho sil a pevné nervy k jejímu překonání. Upřímnou soustrast,“ napsala další uživatelka Facebooku Mirka.

Zapálím za ně svíčky

Právě kondolence ostatních fotografku, která sdílením fotky uctila památku zesnulých, velmi dojaly. „Znovu chci poděkovat za všechny známé i neznámé. Vy všichni, kteří jste se zde vyjádřili, pamatujte na to, že lidský život je dar a nedá se ho ničím nahradit. Znovu přeju hodně síly pozůstalým. Za Moniku i Klárku zapálím svíčky,“ dodala fotografka.

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa