Únosce, násilník a vrah Ariel Castro: Vyhne se trestu smrti!

Autor: ČTK, mokk - 
26. 7. 2013
18:16

Chladnokrevný zločinec Ariel Castro, který má na svém kontě vraždy, únosy nebo i znásilňování nebohých žen, se vyhne trestu smrti. Souhlasil totiž s doživotním vězením bez možnosti propuštění.

Američan Ariel Castro, který čelí obviněním z únosu, vraždy a opakovaného znásilňování tří žen, dnes přistoupil na dohodu s obžalobou ohledně své viny a trestu. Přiznal se ke spáchání trestných činů, z nichž je viněn, a souhlasil s doživotním vězením bez možnosti podmínečného propuštění. 

Na druhé straně prokurátoři státu Ohio nebudou pro Castra žádat trest smrti. Castrova obžaloba má 977 bodů, včetně únosů žen, jejich znásilnění, držení v zajetí a brutálního týrání.

Souhlas Castra s dohodu znamená, že osvobozené ženy nebudou muset svědčit o letech strávených v Castrově zajetí a o údajném znásilňování. 

Ariel Castro unesl tři Američanky, které znásilňoval a jinak je trýznil ve sklepních prostorách svého domu. Jedna z nich před šesti lety porodila Castrovi dceru a další údajně mnohokrát nuceně potratila. Případ začal v srpnu 2002, kdy unesl první ženu. Castro byl odhalen až začátkem letošního května, kdy se jedné z unesených žen podařilo utéci.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa