Pochovali Renátu (†19), kterou někdo podřízl! Byl vrah na pohřbu?

Rodina a blízcí pohřbili Renátu, kterou neznámý pachatel zavraždil za bílého dne
Autor: simao, Čas.sk - 
4. 6. 2013
09:44

Young and Beautiful. Mladá a krásná. Touhle písní se pozůstalí loučili s devatenáctiletou Renátou, která zahynula při cestě z práce. Za bílého dne. Kde si na ní vrah počíhal a kdo jí vlastně podřízl hrdlo, to se policie stále snaží zjistit. Zatím bezvýsledně.

Cílevědomá Renáta Brezniaková (†19) se chystala na vysokou školu a pracovala v casinu ve slovenském Martinu. "Jako krupiérka, aby byla finančně nezávislá. Kráčela svou cestou a věřila, že správným směrem. Měla svoje sny a plány, které chtěla krok za krokem naplňovat," zaznělo ve smuteční řeči na jejím pohřbu. "Odešla náhle, nečekaně a nedobrovolně," dodala smuteční řečnice.

Renátu pohřbili její rodina a blízcí v pondělí. Smuteční projev za dívku, zavražděnou 25. května, chystali i její přátelé, nakonec se však přes obrovskou bolest nedokázali přenést a přečetla jej zaměstnankyně krematoria.

Děsivá teorie: Byl vrah na pohřbu?

Pustili jí alespoň její oblíbenou písničku od Lany del Rey "Young and Beutiful". Přímo za rakví kráčela zdrcená matka Erika se svým exmanželem a synem Peterem. tedy bratrem dívky, která zmizela za bílého dne po cestě v práce, kde měla ve 14. hodin padla.

Pátrání po ní bylo dlouho neúspěšné. Když pak řeka Turiec vyplavila ženské tělo, došlo k trýznivému odhalení. Renátu někdo zabil. Znala ho, nebo šlo o neznámého člověka? To zatím policie neví. Deník Nový čas přišel s děsivou spekulací, že vrah mohl být přítomný i na jejím pohřbu. Třeba ji v jejích posledních okamžicích doprovázel někdo, koho znala...

Policie však tuto variantu nepotvrdila. A po vrahovi Renáty, která měla život před sebou, stále pátrá.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

roxana11111 ( 4. června 2013 16:20 )

Plesk měl vždy problémy s gramatikou a rád si vymýšlí a domýšlí

dadaveve ( 4. června 2013 14:29 )

já bych tipla fortin na hofíkovu ženu

dadaveve ( 4. června 2013 14:23 )

to neni tak těžký, když to zvládnou i opice viz fortin

dadaveve ( 4. června 2013 14:16 )

tak se podívej kolik lidí souhlasí s vybílením a kolik tu drží s tebou

dadaveve ( 4. června 2013 14:02 )

nezapomeň 1x a 3X

Zobrazit celou diskusi
Další videa