Pondělí 23. listopad 2020
Svátek slaví Klement, zítra Emílie
Oblačno, déšť 5°C

Kněz o brutálním vyvraždění rodiny v Brně: Kevin je ďábel!

Autor: Ondřej Požár, pie - 
3. června 2013
07:00

VIDEO: Plný rockové hudby, již měli rádi, byl sobotní pohřeb čtyř členů rodiny H., kterou podle policie vyvraždil ve středu 22.května Američan Kevin Dahlgren (20). Ten je po útěku zpět do USA v cele a čeká na verdikt soudu o puštění na kauci.

Čtyři rakve tvořily v kostele svatého Vavřince v brněnské čtvrti Řečkovice kříž, uprostřed stála společná fotografie rodiny.

Příbuzní a přátelé vyvražděné rodiny si vymínili, že novináři nesmí obřad rušit natáčením a fotografováním.

„Rodina: pospolitost, radost, hudba. David (†17): smích, radost ze života. Filip (†23): šťastný, přítel, panorama, Ray Charles. Viki (†46): rodinné teplo a sluníčko. Martin (†50): zašlo slunce. Viděl, cítil, vnímal,“ tak je mezi oblíbenými písněmi obětí hrůzného zločinu charakterizovala řečnice.

Podle kázání kněze se jistě všichni ptají, proč to Bůh dopustil. „Kevina ovládl ďábel. Ale on je teď nešťastný,“ prohlásil farář.

Video Ředitel školy vzpomíná na zabitou učitelku - Ondřej Požár

Do zmíněného kostela se smuteční hosté, jichž byly asi čtyři stovky, všichni nevešli. Většina lidí, mezi nimiž byla třeba i náměstkyně primátora Jana Bohuňovská, stála venku.

Z reproduktorů zazněly oblíbené písně rodiny H., většina v podání skupiny Ukulele Orchestra jako Brno, v níž Martin H. se syny působili.

Video Smutek kapely Ukulele Orchestra jako Brno - Ondřej Požár

„Nezlobte se, my jsme se v kapele rozhodli, že nikomu nic říkat nebudeme,“ byl strohý člen kapely Karel Heřman.

Dahlgren utekl pár hodin před hasiči

Policie nepřímo potvrdila dohady, že Kevin Dahlgren vyvraždil rodinu během osudného dne a získal při útěku časový náskok.

„Kriminalisté mají potvrzenou a důkazně podloženou informaci, že obviněný mladík opustil území ČR několik hodin před tím, než byli na místo činu přivoláni záchranáři,“ uvedla policistka Petra Vedrová. A popřela informace, že mrtvoly byly zohavené oddělením končetin od těl.

dfghjk ( 5. června 2013 08:49 )

Ještě prosím napiš, co máš v tomto konkrétním případě na mysli pod sjednáním nápravy a trestem.

blanka19 ( 3. června 2013 20:00 )

100% aliby pro Kevina

blanka19 ( 3. června 2013 19:59 )

reggina ( 3. června 2013 19:24 )

Z bozi vule Kevina posedl dabel..

blanka19 ( 3. června 2013 18:07 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud