Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

Upálil babičku (†81) kvůli penězům: Odsedí si 30 let!

Fadil Dávid (53) zabil nebohou stařenku kvůli penězům
Fadil Dávid (53) zabil nebohou stařenku kvůli penězům  (Autor: Reprofoto TV Prima)
Autor: shp - 
9. dubna 2013
12:32

Založil požár a chtěl, aby to vše vypadalo jako nehoda. Ve skutečnosti se ale jednalo a chladně promyšlenou trýznivou vraždu. Albánec Fadil Dávid (53) se chtěl zbavit důchodkyně (†81), o kterou se staral. Dostal za to právem 30 let ve vězení.

Albánec přezdívaný Džovany se o imobilní důchodkyni staral se svou manželkou ve Višňové na Liberecku. Podle obžaloby měli zneužít její důvěřivosti a později ji připravit o peníze. Když už ji nepotřebovali, rozhodl se Dávid stařenky zbavit.

Výjimečný trest

Džovany rozložil hořlavé předměty blízko zapnutých elektrických přímotopů. Snažil se, aby vše vypadalo jako nešťastná náhoda. Žena, která se velmi špatně pohybovala, nebyla schopna ohni uniknout a zemřela velmi bolestivým způsobem. Krajský soud v Liberci ho dnes odsoudil k výjimečnému trestu 30 let vězení.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

naidka ( 9. dubna 2013 16:25 )

To je hrozný osud, na stará kolena místo rodiny být odkázán na nějakého špinavého Albánce a nakonec umřít tak strašnou smrtí.

DBBS ( 9. dubna 2013 13:04 )

Jenom 30 let ? To je teda spravedlnost, tohle je naprosto k smíchu a jak musím psát poslední dny, jsem pro opětovné ZAVEDENÍ TRESTU SMRTI !!!

vejkyt ( 9. dubna 2013 12:43 )

takovejm svin.m rozšlapat ksicht a nachcat do krku!!!

Zobrazit celou diskusi