Dámská jízda prezidentské dcerky: Kate šla jen do podprsenky!

Autor: fab - 
9. 4. 2013
05:00

První slečna Kateřina Zemanová (19) alias česká Kate vyrazila do Bratislavy s kamarádkami a že to byla pořádná jízda, o tom svědčí i jejich fotografie! Pane prezidente, už jste viděl, jak se vaše dcera svlékla do podprsenky?

Prezidentova dcera se svým doprovodem dělala svému otci půvabný předvoj – hlava státu totiž posléze dorazila do metropole na Dunaji na oficiální návštěvu.

Sexmise slečny Kate

Předsunutá sexyhlídka ve složení Kate, Eli, Alex a Kristýna mezitím otestovala místní pohostinnost. A nejspíš bez bodyguardů a tentokrát i hradní limuzíny. Před odjezdem se totiž nechaly vyfotit na pražském autobusovém nádraží Florenc.

V »Blavě« vzaly útokem jeden z hotelů a půvabem svých dívčích těl v úsporných plavkách dobyly jeho bazén. Pak si vychutnaly »kořist«: mísu ovocného salátu.

Laškování pod modrou dekou se stalo ozdobou Facebooku. Blesku snímky poslal jeden z jejich společných přátel. Důvod? Možná z obdivu, možná ze závisti, že nebyl(la) přizván( a) k bratislavské sexmisi.

HELENA KONAROVSKÁ
Názor experta: Podprsenka dobrá, ale...

Blonďatá princezna zvolila správně rovný střih podprsenky neboli balkon, ale vybrala špatně hloubku košíčků, proto ňadra utíkají tam, kam nemají. Někdy je vhodnější použít u bohatého dekoltu také silnější ramínko.

Helena Konarovská, odbornice na dámské spodní prádlo

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

radek.zd ( 12. dubna 2013 08:12 )

Mladá hezká holka, tak co vás na tom sere?

valesovavera ( 11. dubna 2013 21:59 )

 A to Tahiti šlo z její kapsy neb z naší?

otrok ( 11. dubna 2013 10:34 )

A neměla by k bazénu chodit v kožichu aby to byl in????

itartas ( 11. dubna 2013 10:11 )

a možná i tlustá

itartas ( 11. dubna 2013 10:07 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa