Kate Zemanová sexy v župánku: Z kolínka a výstřihu se táta orosí

Autor: ljš - 
5. 4. 2013
11:23

Do Bratislavy vyrazila první slečna Kate Zemanová o týden dřív než její tatínek prezident Miloš Zeman. A neměla se tam vůbec špatně, se svými dvěma kamarádkami si udělala pořádný relax.

"Bratislavské paničky" napsala Kateřina k fotce, na níž je v bělostném župánku v hotelovém pokoji spolu se svými dvěma kamarádkami, a hned se svým zážitkem pochlubila na facebooku.

Zatímco její rodiče na první státní návštěvě rozhodně nerelaxovali, Kate jim ji o týden dříve "předjednávala" v mnohem pohodovějším prostředí, než jakým je bratislavský hrad. S kamarádkami vyrazila stylově do wellness centra.

Zeman vyrazil na Slovensko jako na svou vůbec první zahraniční cestu. S sebou vzal i první dámu Ivanu, která už se svým povinnostem věnuje na plný úvazek. Vše zůstalo při starém - Zeman se zamotal na červeném koberci a první dáma se neusmála.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

mathony ( 10. dubna 2013 08:20 )

je to mladá holka a že táta je ten nejvyšší tak z ní přece nebude jeptiška ale paparaci honí kdekterouz škváru jen aby měli o čem psát

amaea ( 9. dubna 2013 15:48 )

Zlatá mládež se baví

3dots ( 8. dubna 2013 14:28 )

zveřejnit si sama takovou fotku na Facebooku... TAKOVÁ fotka! velmi pohoršující, viď? Máš recht, to už je kategorie tvrdého porna A ty jsi co? vychovaná u Boromejek?

3dots ( 8. dubna 2013 14:23 )

Každá mládež se baví.... Tahle ještě nestačila ožratá rozámat sochu a přijít při tom o pazour... K tomu jsi měl/a tehdy jaký komentář? Připomeň, prosím

3dots ( 8. dubna 2013 14:20 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa