Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Blesk napálil Kalouska: To se vám povedlo, vysekl ministr poklonu

Autor: Vera Renovica, mokk - 
3. dubna 2013
13:15

Naletěli, teď dělají chytré a nemají odvahu se k tomu přiznat… Právě tak se projevily některé osobnosti, kterým z Blesku v rámci aprílu volal herec a imitátor Petr Jablonský (33) hlasem prezidenta republiky Miloše Zemana (68).

Nahrávky Blesku jsou však natolik průkazné a jednoznačné, že o něm informovaly TV Nova, TV Barrandov i zpravodajský server tn.cz. Z toho, že nám skočil na špek, se dokonce musel včera zpovídat ministr financí Miroslav Kalousek (52, TOP 09) i na tiskovce ke státnímu rozpočtu.

V nahrávce se fiktivnímu Zemanovi omlouval za to, že jej nazval »prasetem«, a dokonce slíbil, že s hlavou státu zajde na panáčka.V úterý však před Bleskem dělal vševědoucího. „Věděl jsem to od začátku, kdy mi začal imitátor pana Zemana vykat. Zároveň by mi kvůli takové věci pan prezident nikdy nevolal, není to jeho styl,“ tvrdil pak. „Můžu vás ale ujistit, že jsem telefonát vedl přesně tak, jak bych jej vedl, kdyby mi skutečně volal pan prezident,“ řekl však a vysekl poklonu imitátorovi.

Pohlreich se naštval

Rovnou naštvaný byl hvězdný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (55), který se v telefonátu svěřil s tím, že je podle něj televizní kuchař Jiří Babica (55) beznadějný případ. „Já vám k tomu nemám co říci. Rušíte mě při opravdu důležité schůzce. Napište si tam, co chcete,“ odsekl.

Video Nachytaný Miroslav Kalousek - Petr Soukup
Video se připravuje ...

Chtělo by to špetku humoru

Sám Jablonský si myslí, že hněv není na místě. „Já bych to bral jako legraci a pan Pohlreich na tom vydělal titulní stranu Blesku. Já myslím, že neřekl nic špatného, choval se k panu prezidentovi pěkně, ale ne zase nějak vlezle. Takže já si myslím, že to je jenom výborná reklama,“ řekl Blesku. A že ho měl zrovna Kalousek prokouknutého?

Tomu prý nevěří ani na okamžik! „Podle mě by reagoval jinak, protože byl velice slušný, pořád se omlouval a to není úplně jeho styl. Myslím, že kdyby se domákl toho, že jsme si z něho dělali srandu, tak by nás poslal okamžitě někam,“ směje se.

Odhalila ho sexbomba

Nejvíce prý podle svého pocitu napálil právě ministra a zpěvačku Ilonu Csákovou (42). A nejlépe ho prokoukla paradoxně prsatá blondýna, modelka Dominika Mesarošová (27), která se ho na konci telefonátu rovnou zeptala: „Tak co, z jakého rádia voláte?

zebra12 ( 4. dubna 2013 09:19 )

Je smutné žít v zemi, kde je 80 - 90 % dementů s podprůměrným IQ a přesto se naváží do inteligentníhoi člověka, kterým Kalousek bezpochyby je. Navíc je to nejlepší ministr financí, jakého jsme kdy měli. Je mi z těchto stránek nanic (jsem tu poprvé a naposledy) stejně jako z Blesku a ze všech lidí, co jej čtou. Styďte se!

eliska963852 ( 3. dubna 2013 17:15 )

To klidně můžeš zkusit, ale riskuješ, že dostaneš od Kalouska pár po hubě. Z takových, jako seš ty má pro strach uděláno, jak jsme se už několikrát přesvědčili.

kkkastr ( 3. dubna 2013 14:54 )

Hahaha Bohužel on zase napálí nás a mi jako stádo blbejch ovcí budeme čučet

stofan ( 3. dubna 2013 14:27 )

ale no, este pred nejakou dobou tu blesk pisal aka to je nehoraznost napalit klausa, ze to nieje vhodne, a podobne recicky, a zrazu je sam akterom podobneho blbnutia...

janina7777 ( 3. dubna 2013 14:27 )

kalous lže jako vždycky

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud