Lékař vrátil facku své přítelkyni a zabil ji: Chodila zároveň s ním i s milenkou

Autor: jp - 
12. 3. 2013
10:11

Příliš exotiky a temperamentu může být v lásce až smrtelnou kombinací! Svědčí o tom vztah v Česku žijícího indického lékaře Remuse R.A. (34) a Daniely P. (24) s vietnamsko - jugoslávskou krví. V zápalu žárlivosti a v opilosti se fackovali a bili a žena si při pádu rozbila hlavu o chodník.

Ind, který vystudoval v Hradci Králové medicínu, a začal podnikat, poznal exotickou Danielu před dvěma roky přes svůj inzerát. „Chtěl jsem pronajmout svůj byt, a ona měla zájem. Nedopadlo to, ale stali se z nás přátelé, a později milenci,“ řekl angličtinou Remus R.A. u krajského hradeckého soudu, kde za smrt přítelkyně čelí nařčení z ublížení na zdraví s hrozbou až 10 let vězení.

Vztah lékaře se studentkou filozofie byl od začátku složitý. Sexuálně nevyhraněná žena si s indickým přítelem začala v době, kdy měla milenku. Indovi nakonec dala přednost, ale prý na něj žárlila, což dávala důrazně i veřejně najevo. Její žárlivost byla podle muže i v pozadí osudné hádky.

V music clubu, kde byl na zábavě s kamarády jej milovnice thaiboxu začala napadat. Ochranka je na to vyvedla ven, kde od Daniely dostal facku. Vrátil ji ránu tak silnou, že upadla a uhodila se silně do hlavy. Vstala a odešla, a on se vydal za ní, aby se prý omluvil. Roztržka ale pokračovala. „Chytila mě za košili a strhla na sebe,“ tvrdil muž. Když viděl, že ztrácí vědomí, zavolal známým, a ženu odvezli do nemocnice. V ní zemřela na krvácení do mozku.

„Nikdy bych neřekl, že tohle může stát. Danielu jsem miloval a stále miluju,“ vzlykal lékař a omluvil se přítomné Danielině matce. Ta soudu řekla, že za smrt dcery bude po muži chtít aspoň pět miliónů.

Doporučujeme
alohahai ( 13. března 2013 17:24 )

a to ji vážně miloval, až ji z toho zabil, chce se mi blejt, když vidím ten jeho herecký výkon

alohahai ( 13. března 2013 17:06 )

až na to, že ožralá nebyla, ožralej byl on

alohahai ( 13. března 2013 16:44 )

holka, která má 40 kilo i s postelí byla agresor ???

alohahai ( 13. března 2013 16:16 )

Není divná, ono totiž v tomhle státě se lze z vazby dostat za peníze i když někoho zabijete. Je to spíš vyjádření její bezmoci, asi totiž ví, že pán z toho vybruslí /za peníze/. A ten jeho zkroušený výraz ??? Potkejte ho v noci a určitě Vám nebude připadat zkroušený !!! A česky umí taky perfektně, to je jen jakýsi tah. Ona ho na sebe strhla a rozbila si hlavu, to u toho ještě i s ním musela nadskočit a hodit ho na sebe a nebo ještě lépe šla sama hlavou proti zdi a on u toho vůbec nebyl !!!

neutralizace ( 12. března 2013 16:44 )

....tak hlavne, ze to vite a presto vytacite

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa