Za Zemanův pád padák! Pro technika ČT, který zveřejnil video

Za zveřejnění Zemanova pádu padají v České televizi hlavy  (Autor: Foto Blesk - Petr Novotný)
Autor: ljš - 
25. února 2013
18:40

Záběry České televize, na nichž se nový prezident Miloš Zeman kutálí ze schodů a pak žádá na samotném řediteli popelníček, neměly nikdy proniknout na veřejnost. Jenže někdo je vynesl a teď za to padla první hlava.

Hrubý materiál z návštěvy nově zvoleného prezidenta Miloše Zemana v České televizi rozhodně neměl být nijak veřejný. Kdo by však v napjaté povolební atmosféře odolal pokušení ukázat Česku, jak skutečně lidová je budoucí hlava státu...

Vedení televize začalo ještě týž den s vyšetřováním, kdo záběry vynesl. Viníkem údajně není nikdo z redaktorů, ale televizní technik. Přestože zaměstnanec tvrdí, že je nevinný, byl podle zdroje serveru Týden.cz údajně pod nátlakem donucen podepsat dohodu o rozvázání pracovního poměru.

"Podle našich informací nebyly předloženy dostatečné důkazy, že postižený zaměstnanec skutečně materiál vynesl. Kromě toho dohodu o rozvázání pracovního poměru podepsal pod nátlakem čtyř lidí," řekl serveru Adam Komers, místopředseda Nezávislé odborové organizace ČT.

jity ( 26. února 2013 11:18 )

Zemanovi už ten pád ze schodů nikdo nesundá, jako Havlovi krátké kalhoty a Klausovo péro, myslím to ukradené. Zkrátka je to historie.

brugal ( 25. února 2013 23:17 )

No jo,vlastně.Klaus nemá s ODS vůbec,ale vůbec nic společného.A Nečas na knížete před prezidentskou volbou vůbec nezaútočil kvůli Bakalovi. Tak nepochybuj a sleduj co se děje okolo tebe.

zkratik ( 25. února 2013 22:52 )

Klaus nejni členem ODS a o podpoře svazáka Zemanovi pochybuju

brugal ( 25. února 2013 22:24 )

Klaus a Nečas nepokrytě podporovali Zemana - tak nějak nechápu,proč by měli pomáhat někomu kdo se Zemanovi znelíbil.  Jakým duševním pochodem jsi dospěl ke svému příspěvku?

zkratik ( 25. února 2013 21:56 )

nechceš jít radši kritizovat Oscary?To je tvoje parketa

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud