Okamura boj o Hrad nevzdává: Podá ústavní stížnost!

Tomio Okamura chce dál bojovat o možnost kandidovat do přímé volby prezidenta
Autor: ČTK, ljš - 
17. 12. 2012
14:55

Hrozba, že se prezidentské volby promění v trapnou frašku, se zase o kousek přiblížila. Vyřazený kandidát Tomio Okamura dnes oznámil, že mezi svátky podá ústavní stížnost proti svému vyřazení z kandidátské listiny.

Tomio Okamura podá mezi svátky stížnost k Ústavnímu soudu kvůli rozhodnutí Nejvyššího správního soudu o jeho vyřazení z přímé volby prezidenta. Chce se tak bránit rozsudku, který vynesl soudce Nejvyššího soudu Vojtěch Šimíček.

"Bylo tu pošlapáno ústavní právo více než 60 tisíců lidí, navrhnout svého kandidáta, ale nemíním se za to nijak schovávat. Zásadním důvodem pro moji stížnost je a bude vyvracení lží doktora Šimíčka a zvrácení jeho naprosto nekvalifikovaného a nespravedlivého rozsudku," řekl na svém brífinku.

Šimíček v médiích řekl, že některé Okamurovy podpisové archy jsou celé kompletně vyplněny jednou a touž rukou. Vyřazený kandidát se však brání tím, že v zákoně není psáno, že kolonky musí vyplňovat každý sám za sebe, vlastnoruční musí prý být pouze podpis.

Video  Tomio Okamura a jeho poselství voličům  - Blesk

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

gambit12 ( 30. prosince 2012 14:33 )

Nechapu proč se tak snaží, vždyť ten směšný človíček(nebo spíš pračlovíček) nemá nejmenší šanci na úspěch

jity ( 18. prosince 2012 12:30 )

Lhář možná neni, ale když se ho ptali co post prezidenta obnáší, tak nevěděl, která bije. Ve svém oboru je jistě velmi vzdělaný, ale na prezidenta nemá. Navíc ze sebe nechal udělat strašidlo.

pelagie ( 18. prosince 2012 07:37 )

cha,cha,cha

londynskypes ( 18. prosince 2012 03:14 )

russo

londynskypes ( 18. prosince 2012 03:14 )

lidi vzpamatujte se ..zamyslete se nad tim ,kdo vam bude vladnout ,vzdt je to sami zlatokop a hajzl..

Zobrazit celou diskusi
Další videa