Asistentka Doktora Čuně: Ještě po 7 letech se ho bojím!

Autor: Jan Doležal - 
17. 12. 2012
12:38

U Městského soudu v Praze pokračuje hlavní líčení s Jaroslavem Bartákem (54). Chlípný doktor je obžalovaný ze sedmi trestných činů, z nichž nejzávažnější je znásilnění. Podle obžaloby nelidsky terorizoval 11 žen.

Před soudem vypovídala Bartákova někdejší asistentka Irena K. Jakmile vstoupila do soudní síně, její pohled okamžitě směřoval k lavici obžalovaných, kde seděl Barták. Bylo vidět, že opětovné setkání s chlípným lékařem na ženu působí velmi špatně.

Irena K. pracovala u Bartáka ve letech 2003 až 2005 jako zdravotní sestra a osobní asistentka. „Denně jsem se bála chodit do práce, protože jsem nikdy nevěděla, v jaké náladě doktor Barták bude. Zeřekla jsem se ale, že vydržím aspoň dva roky, Abych měla nějakou praxi. Vydržela jsem to dva roky a tři měsíce,“ vypověděla před soudem žena.

Na zaměstnání u »Doktora Čuně« nemá vůbec příjemné vzpomínky. „Řval na mě, že jsem úplně neschopná, a to třeba jenom proto, že jsem se někam nemohla dovolat. Celému okolí se pořád snažil dávat najevo, že spolu něco máme. Neustále mě držel za ruku a osahával mě. Řekl mi, že jsem frigidní, když s ním nechci spát. Ještě teď, po sedmi letech, se ho bojím,“ řekla bývalá Bartákova asistentka a hlas se jí chvěl.

Video Doktor Barták hrál v historicko-erotickém filmu kardinála - TV Nova

Žena před soudem potvrdila také Bartákovu zálibu v pití. „Nedělalo mu problém vypít v 10 hodin dopoledne lahev alkoholu. Naléval i mně, předstírala jsem, že piju, ale pak jsem to vždycky vylila z okna,“ popisovala Irena K.

Nemohla snést ani to, žeč se Barták vysmívá pacientkám při těle. „Pamatuji se, že přišla pamní a svěřila se, že se s ní manžel rozvádí. Pan doktor jí na to odpověděl: „Nedivte se a podívejte se na sebe, jak vypadáte.“

Barták před soudem přiznal, že na svou bývalou asistentku křičel a omluvil se jí za to. Odpoledne bude vypovídat další z obětí chlípného lékaře.

Líčení je naplánováno do pátku. Spekulovalo se o tom, že by mnohl padnou rozsudek, ale zřejmě se tak nestane. „Budeme žádat, aby bylo předvoláno dalších 20 svědků,“ řekl Blesk.cz Bartákův advokát. Otázkou ale je, zda soud připustí další dokazování. Bartákovi hrozí až 12 let kriminálu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

an.manchester ( 19. prosince 2012 00:43 )

ty jeho asistentky sly po penezich, ale to neopravnuje nikoho aby je znasilnoval ap..., bych je za to jak jsou hloupe poslala pracovat na mesic za trest do kravina, pac ty kravicky jsou proti nim chytrejsi a nejsou nedozrane penez, ale nemuze si jen tak znasilnovat prece zensky, na to si ma zaplatit ve verejnem dome holku kdyz uz..., ale ne si nabrat asistentky a chtit praseci sex ..protoze co jineho chce prase Bartak?..koho ma ted v base? no tak si to rado rozda hodne chlapcu si myslim...doufam, ze nejakeho nasel..a mozna? je to ted "Ruzenka Bartakova" a nosi sukynky v cele..co my vime...

an.manchester ( 19. prosince 2012 00:38 )

nechapu to sebevedomi toho hnusneho odpuzujiciho zrudaka s sedivou hlavou nechutnym telem, pokozkou jak by mel lepru.., prasecim vyzorem..jak takova prisera jako Bartak muze si dovolit hodnotit jakoukoli zenu at je tlusta nebo hubena..jak sam vypada?je fakt odporny, navic opravdu dela dobrou reklamu katolicke cirkvi..vite jaky by byl nej trest pro to cune? ja vim jaky, kdyz ma tak rad nasilny sex tak dominu a nejakou co uz je nakazena HIV, nebo Syfilem..at hnusak hodne trpi za to co napachal...prase je krasne zvire proti nemu.....vepr je cisty proti Bartakovi...

londynskypes ( 18. prosince 2012 03:24 )

decathlon

zelena.karkulka ( 17. prosince 2012 22:59 )

nějak si není podobná,má ten čumák nějaký moc vytuněný

zelena.karkulka ( 17. prosince 2012 22:56 )

já čuměla jak blázen,tímhle tu pochybnou umělou popularitu zabil

Zobrazit celou diskusi
Další videa