Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Manželka doktora Čuněte tvrdila: Můj muž je katolík, nevěru nezná!

Autor: Richard Veselý, mokk - 
15. září 2012
18:55

Manželka Jaroslava Bartáka (54) Lenka se svého manžela ještě loni v létě zastávala. Tvrdila, že je mu jakákoliv nevěra cizí. Před soudem to popsal Ivo K., přítel asistentky Lucie J. (24), kterou Barták údajně zbil na Filipínách.

Ivo K. se na Lenku Bartákovou obrátil poté, co mu jeho přítelkyně z Filipín v esemeskách popisovala, jak hrozně se k ní Barták chová. „Manželka pana Bartáka popsala svého muže jako silně věřícího katolíka, kterému je jakákoliv nevěra zcela cizí,“ vypověděl svědek u soudu.

»Namočil« se i hejtman?

Do kauzy se později údajně zamotal i hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek. „U maminky Lucie, která bydlí na Moravě, se jako doručitel zprávy od Bartáka objevil starosta Kuřimi. Řekl, že ho tam poslal hejtman Hašek,“ řekl před soudem svědek. Sám Hašek to ale popřel. „Bartáka neznám a nikdy jsem pro něj žádné vzkazy nevyřizoval,“ odpověděl na dotaz Blesku.

Herecká škola dodávala dívky

Vlastimil C., popsal, že některé asistentky dodávala herecká škola Františka Jílka. „To není škola, ale podnik na prachy. Od dívek Jílek nejdříve vybíral poplatek za kurzy herectví a pak je seznamoval s Bartákem,“ popsal svědek. Kvůli »rytířskému« obřadu v kapli sv. Václava na Pražském hradě, kterého se zúčastnil Barták, byl odvolán vojenský velitel hradu Karel Niederhafner, který členy řádu do střežených prostor vpustil.

thekla ( 16. září 2012 13:26 )

Fraterníci kdysi taky takhle kázali a pak plodili se svýma hospodyněma nemanželský děti. Paní byla asi ráda že má od toho nechutnýho zmetka pokoj

kakamilek ( 16. září 2012 11:49 )

O tom nas tu kdysi přesvědčovala jistá pani Zuzana která svému Jírkovi taky zezmezně věřila,veřejně prohlésila že je to čestný muž,vzorný táta a děda,který by nezahnul kdyby mu šlo o život.Měsíc se sešel s měsícem a šupajdila na chalupu a jistá překladatelka z východu pěla ódy na jeho sexymozek.Pozor na to Leni!Ona tam je i jistá vyzuelní podoba.

mirkazam ( 16. září 2012 11:37 )

Už o tom praseti ani nepište, a nechejte ho v krimu navždy !!!

kacota ( 16. září 2012 01:14 )

To neni žiadna novinka..Vypatlaných si vyberal všetkých okolo..Tie "asistentky" boli ako od jednej matere

makmark ( 15. září 2012 22:44 )

ten se modlí, aby na jeho zlodějny se za jeho života nepřišlo a nešel sedět

Zobrazit celou diskusi