Smrtící mrazy v Česku: Už sedm obětí!

Smrtící mráz si vyžádal v Česku už čtyři oběti na životech
Autor: shp, ČTK - 
9. 12. 2012
18:21

Mrazy v Česku dále zabíjejí! Počasí si od pátku v Česku vyžádalo zřejmě sedm obětí. V moravských krajích zemřelo podle dostupných informací na podchlazení pět lidí, v Čechách dva. Většina z nich byli lidé bez domova. U všech by příčinu smrti měla ještě potvrdit pitva.

Další dva podchlazení leží v olomoucké nemocnici. Noc na dnešek byla v průměru chladnější než z pátku na sobotu, průměrná minimální teplota byla do rána minus 12,4 stupně Celsia, někde rtuť klesla až pod minus 20 stupňů. Pravděpodobně bezdomovec byl nalezen dnes kolem čtvrté hodiny ranní v Ostravě u mostního pilíře v Místecké ulici. "Muž zřejmě zemřel v důsledku podchlazení. Tělo bylo převezeno k pitvě," uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Identitu mrtvého zjišťují

Dodala, že policisté zjišťují identitu zemřelého. Mrtvý čtyřicetiletý muž byl v noci na sobotu objeven také ve Frýdku-Místku poblíž Revoluční ulice a další čtyřiačtyřicetiletý muž zřejmě podlehl působení silného mrazu v malé obci na Novojičínsku. V pátek našli v Uherském Brodě na Uherskohradišťsku mrtvého bezdomovce jeho známí v opuštěném domě. Už v sobotu policie oznámila, že na autobusovém nádraží v Rožnově pod Radhoštěm byla nalezena mrtvá bezdomovkyně, dalšího mrtvého bezdomovce našli lidé v lesích u Hradce Králové, na podchlazení zřejmě zemřel také starší muž v Plavech na Jablonecku.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

hrneczuhrinevsi ( 10. prosince 2012 11:30 )

nevidím nic inteligentního na tvých blábolech

hrneczuhrinevsi ( 10. prosince 2012 11:00 )

to se mýlíte, přečtěte si, co jsem napsala výše nad vaším příspěvkem

hrneczuhrinevsi ( 10. prosince 2012 10:59 )

v jednom malém horském krušnohorském městečku jsem pár takových lidí poznala. Např. jednomu vyhořel dům a zatím bydlí v dřevěné garáži na svém pozemku, ale má i na to spáleniště exekuci, takže skončí na ulici. Ten pán celý život pracoval, živil rodinu atd. Další dva přišli o byt, dva roky přespávali tajně v opuštěné továrně, bohužel jeden z nich (41 let) už je po smrti. Ten druhý se z toho jakž takž dostal, ale je taky nemocný, ale bydlí v malinkém pronajatém pokoji. Kolik znáš ty osobně bezdomovců, že plácáš takové blbosti? Ani jeden z těch, které popisuji NENÍ ŽÁDNÝ NOTORICKÝ ALKOHOLIK A NI FEŤÁK

hrneczuhrinevsi ( 10. prosince 2012 10:53 )

tady píšou sami nenávistní, závistiví a nepřející Češi. Strašný to národ.

hrneczuhrinevsi ( 10. prosince 2012 10:51 )

menšina drží při sobě narozdíl od bílých

Zobrazit celou diskusi
Další videa