Dramatické kácení vánočního stromu v Uherském Hradišti: Zlomil se vpůli!

Vánoční strom se během kácení zlomil.  (Autor: youtube.com)
Autor: ljš - 
6. prosince 2012
12:44

Parádní strom, který překážel na uherskohradišťském sídlišti, měl po pokácení posloužit dobré věci a v čase adventu navozovat vánoční atmosféru na náměstí. Jenže jeho transport se vůbec nepovedl a strom se zlomil vpůli.

"Strom jsme při sundávání normálně podepírali jeřábem. V jedné třetině, kde byl podvázaný, se však zřejmě vyskytoval nějaký kaz, a proto se kmen zlomil," řekl serveru iDnes.cz ředitel firmy, která kácení stromu zajišťovala.

Nad pracovníky firmy, kteří strom s pomocí jeřábu káceli, ale stáli patrně všichni vánoční andělíčci. Od tragédie bylo totiž jenom kousek. Manipulace na malém prostoru byla velmi složitá a bylo velké štěstí, že strom nespadl na někoho z přihlížejících nebo nepoškodil v okolí zaparkovaná auta. Vánoční náladu tak nakonec na naměstí zajišťuje smrtk-náhradník.

kukuku ( 7. prosince 2012 04:15 )

Dyť a píšu je hovorová čeština. 3 chechtající se ksichty si dáváš na oslavu své blbosti - dyť Ty ani nevíš, že Morava se píše s velkým "M".

marta49 ( 6. prosince 2012 14:10 )

kukuku ( 6. prosince 2012 13:36 )

Dyť Ti to píšu pořád, že jsi na tomto Internetu nejblbější. Všichni ostatní pochopili z úvodní věty, že strom na sídlišti překážel.

odetka.odetka ( 6. prosince 2012 13:34 )

Tentokrat to bylo opravenene.

odetka.odetka ( 6. prosince 2012 13:33 )

Blesk muze takhle pouzit video z you tube?Tady neplati autorska prava?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud