Král festivalů se utopil v řece! Tři sestry, Tatabojs truchlí na facebooku

Autor: šim - 
8. 4. 2014
12:18

Vozil na Moravu světové kapely, pořádal festivaly, hudební přehlídky a koncerty tuzemských hvězd, organizoval kulturní život přesahující hranice regionu. V pondělí byl v řece nalezen mrtvý. Tělo majitele společnosti Vichr Production Vítězslava Chromka (†48) našli policejní potápěči. Přátelé, rodina i kolegové z showbyznysu truchlí.

Chromek byl naposledy spatřen v pátek večer na oslavě padesátin svého kamaráda nedaleko místa, kde bylo v pondělí nalezeno jeho tělo. Poslední informaci o něm měli jeho blízcí a přátelé asi v pátek o půlnoci. Jeho zmizení nahlásili však až v neděli večer.

Rozjelo se pátrání a v pondělí krátce po 14. hodině policejní potápěči našli ve slepém rameni řeky Moravy v Uherském Hradišti Mařacké jeho bezvládné tělo. Co bylo příčinou smrti, je předmětem šetření.

K úmrtí došlo zřejmě nešťastnou náhodou, která měla za následek tragický konec. Při ohledání kriminalisté nenašli žádné stopy, které by svědčily o cizím zavinění úmrtí. Přesnou příčinu smrti určí nařízená zdravotní pitva," řekl Deníku mluvčí místních policistů Aleš Mergental.

Chromkovo okolí je tragédií zdrceno. Kolegové z produkční agentury odmítli cokoli komentovat. „Nezlobte se, je to celé zmatené a čerstvé,“ řekl Deníku Chromkův spolupracovník Filip Dohnal.

Nikdo nemůže uvěřit, co se stalo. V pátek se prý celý večer výborně bavil, tančil, zpíval s kapelou Nucený výsek a byl plný dobré nálady. Jestli smrt způsobila například nešťastná nehoda z přemíry alkoholu, ukáže vyšetřování. 

Krátce poté, co byla tragická zpráva oznámena, začala se jeho facebooková zeď plnit vzpomínkami a vzkazy. "Pozdravuj v rockovém nebi Hendrixe, Bonhama a všechny ostatní," napsal jeden z jeho kamarádů.

Chromek pořádal například festival Buchlovské hudební léto nebo Buchlovská svíca.

Zpěváci a muzikanti vzpomínají na Vítězslava Chromka

 

Zpěváci a muzikanti vzpomínají na Vítězslava Chromka

Zpěváci a muzikanti vzpomínají na Vítězslava Chromka

Zpěváci a muzikanti vzpomínají na Vítězslava Chromka

Zpěváci a muzikanti vzpomínají na Vítězslava Chromka

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zelena.karkulka ( 8. dubna 2014 22:13 )

on si to tady pak přečte

malejavelkej ( 8. dubna 2014 14:49 )

Znal jsem ho ze spolupráce, skvělý člověk, nezkazil žádnou legraci a nedělal podrazy. Víťo, myslíme na Tebe, měj se tam krásně. Upřímnou soustrast rodině.

agent700 ( 8. dubna 2014 13:50 )

Zase chlast

odetka.odetka ( 8. dubna 2014 13:24 )

Vitu znam jako slunicko. Vito, mej se tam krasne, pozdravuj spolecne zname a drz mi tam hezke mistecko. Pozustalym: uprimnou soustrast. Odesel nekdo, kdo tu bude opravdu chybet.

Zobrazit celou diskusi
Další videa