VIDEO: Mějte se v nebi hezky, loučili se zlomení rodiče s dcerkami (†7 a 18) z rallye

Autor: simao, Slávka Červená - 
17. 11. 2012
18:40

VIDEO: Jejich rodiče se topili v slzách a není divu. Při rozloučení s Klárkou (†7) a Beátou (†18), sestrami z Lopeníku, tragicky zesnulými při nedávné rallye, běhal mráz po zádech. A co teprve, když se nad jejich hrobem četlo dojemné rozloučení.

Husí kůže naskákala všem přítomným na dnešním pohřbu v Březové. A ani za to tentokrát nemohl mimořádně studený vítr. Nad hrobem dvou mladých obětí tragické nehody při RallyShow Uherský Brod se totiž zrovna četlo dojemné, až mrazivé rozloučení, které sepsali zlomení rodiče.

"Klárko, naše princezno, naše usměvavé sluníčko... Všechna zvířátka a hračky na tebe budou čekat a doufat, že si pro ně přijde," začali se vzkazem pro mladší ze dvou sester, teprve sedmiletou.

"Beátko, ještě v pátek večer jsi zářila ve stužkovacích šatech, radovala jsi se a měla jsi plány s přítelem Péťou, který tě moc miluje...," vzpomněli rodiče, kteří však sami přes obrovský zármutek vzkaz číst nemohli, na vztah své dcery. A další slova odnesl vítr.

Sbohem, drahé dcerky

Nebylo snadné vnímat celou řeč, mnohým z ní zůstaly jen útržky. "Den, kdy jsme se s tatínkem dozvěděli, že čekáme dvojčátka, byl náš nejkrásnější. Vyrůstala si, přáli jsme si, aby ti vyšla maturita...," vzpomněli ještě rodiče na to, že starší Beata pocházela z dvojčat a chystala se na zkoušku z dospělosti.

"Ochraňuj v nebi naši princeznu a mějte se tam moc rády, všem nám budete moc chybět," znělo na konci smuteční řeči a nebylo třeba již dalších slov. Tenhle příběh nemá šťastného konce. Ani nemohl mít.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

rolpa ( 18. listopadu 2012 16:44 )

Ono to vyjde na stejno, v zadnem pripade nezvladl rizeni vozu , precenil sve schopnosti a znalosti pak to tak dopada.I kdyby tam nikdo nestal , nikoho nezabil nic neposkodil tak je to porad jen o tom ze nezvladl rizeni vozu na silnici, nevenoval pozornost pri jizde .Sas-prask a hotovo.

va45 ( 18. listopadu 2012 14:52 )

Co děláte vy na Blesku?

clio ( 18. listopadu 2012 14:23 )

Ridicovi se nakrucovani pred holkama prislo hodne draho.Mel se drzet jizdy po silnici a ne vyjizdet ze silnice k holkam az do prikopu.

hofihofi ( 18. listopadu 2012 12:16 )

A ta baba na sve zsahradce byla tupa take, ze? Havni vinik je organizator zavodu, od nevhodne vybrane, trate, pres diletanske poradatele, nesmyslne urcenou rychlostni vlozku. A co se stane, kdyz tyhle zavody pres vesnice a pod, zakazou, nic.

hofihofi ( 18. listopadu 2012 11:57 )

Hadej kam jde maso zvere z cech?

Zobrazit celou diskusi
Další videa