Horáček vzkázal pořadatelům rallye: Jděte s těmi svými zábavami už do pr*ele!

14. 11. 2012
12:17

Smrt čtyř mladých dívek, jejichž životy vyhasly pod koly závodního auta při víkendové rallye v Lopeníku, zacloumala snad každým. Ostrým komentářem se neudržel ani skladatel Michal Horáček (50), který poslal pořadatelům závodů jednoznačný vzkaz.

Michala Horáčka na facebooku kontaktoval tatínek nejstarší z obětí, dvacetileté Natálky. „Místo abych slavil svatbu, je vše jinak,“ napsal její otec Horáčkovi. Zpráva mu vyrazila dech. „Co se dá říct v takové chvíli? Snad jen: Nesvedu víc, než se za ni pomodlit,“ vzkázal na facebooku a vyzval ostatní, aby Natálii i třem dalším dívkám, které o víkendu zemřely při silničních závodech, věnovali modlitbu.

Navíc poslal jasný vzkaz pořadatelům těchto závodů a přidal se tak k 76 % čtenářů Blesk.cz, kteří hlasovali pro zakázání rallye. „Hoši z rallye, jděte s těmi svými zábavami, které nezvládáte a za které nevinní platí krvavou daň, už do prdele!“ překvapil svou reakcí Horáček.

Závody rallye, které jsou i přes svou krvavou bilanci mezi mnohými Čechy velmi populární, zřejmě jako takové zrušeny nebudou. Svaz rallye Federace automobilového sportu Autoklubu ČR prozatím zrušil jen dva závody, které se měly konat ještě do konce letošního roku. Slibuje však, že zajistí, aby se podobné tragédie při budoucích závodech neopakovaly… Kolik lidí ještě bude muset zemřít?

bubliiinka ( 20. listopadu 2012 13:10 )

jo zakážeme všechno a proč ? těch lidí co tam zemřeli je mě líto ale kurňa pokud jsou tak pitomý a stoupnou si tam kde je cedule se zákazem tak je to jen a jen jejich vinna !!!! ta cedule tam není jen na parádu ,tak že někoho posílat do ***e je nehorázná kravina a Horáček se chce pouze zviditelnit !!!!

jirka13 ( 19. listopadu 2012 23:33 )

Většinou na tu rally chodí i ti místní a ti neví, co to může udělat. Proto je pořadetelská slžba tak důležitá. Jen nechápu, že když to šlo za komunistů (jak píšete), proč to nejde dneska? Myslíte kvůli penězům? Zvýší se startovné a je to. Ta auta, která jezdí dnes rally jsou mnohonásobně dražší, než ta "za komunistů". Že se to prodraží? Bude mít každý o jednu carbonovou součástku míň. A třeba i pořadatel vydělá o něco méně. Vždyť ten pán říká, jak jsou ty závody populární a že mají stotisícové návštěvy. A ten Autoklub? Nebude muset být tak často za vola, když nebude tolik smrťáků.

jirka13 ( 19. listopadu 2012 23:28 )

Jděte už do ***e! Kde je ten admin?

jirka13 ( 19. listopadu 2012 23:25 )

Je to pravda. Jenže za lidi, které udělá pořadatelem, ručí organizátor. Tím nechci říci, že je ten pořadatel be zviny.

jirka13 ( 19. listopadu 2012 23:23 )

Máte ve všem pravdu. I v tom, že tam ta děvčata stát neměla. Aby tam nestála, to musí zařídit pořadatel. Nezařídil. Toť vše. Pořádání i hasičského bálu je zodpocědnost. Tu z vás nikdo nesejme tím, že budete říkat, že se něco nemělo. A k těm závodníkům. Nemohou za to. Jeli jak uměli (neuměli). Nemají mít licenci.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa