Rodiče dívek, které zemřely při rallye: Budeme vás navždy milovat!

Autor: psch - 
12. 11. 2012
14:42

Klárku (†7) a Beátku (†18) už rodiče nikdy neobejmou. Obě dvě zemřely při tragické nehodě sportovního mitsubishi na RallyShow Uherský Brod. Na místo nehody přinesli kromě květin a svíček i srdceryvný vzkaz.

„Holky moje, budeme vás navždy milovat. Maminka, tatínek, Lenička a Anetka,“ stojí na žlutém papíru, který napsala maminka holčiček. Jedinou útěchou pro rodiče může být fakt, že mají ještě dvě nádherné dcerky, ze kterých se můžou těšit – což ale na tragické události bohužel nic nemění.

V sobotu vylétl závodní vůz Mitsubishi Lancer EVO Michaela a Josefa Bartončíka v Lopeníku z tratě a smetl šest lidí. Dva skončili se zraněními, dvě kamarádky a dvě sestřičky takové štěstí neměly - na místě zemřely.

O velkém štěstí může hovořit Lenka (18), která tam byla se svými sestrami – Klárkou a Beátou. V momentu, kdy došlo k havárii totiž stála pouhý půlmetr opodál a telefonovala s přítelem. Díky tomu smrti unikla.

Video Sestra zabité Beaty mluví o své ztrátě - Blesk - Slávka Červená

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

Další videa