Kotě Bém o kmotru Janouškovi: Má problémy s alkoholem, pomoct mu neumím

Bém se údajně už s Janouškem nestýká
Autor: Reflex, ljš - 
14. 9. 2012
13:09

Říkali si kotě a kolibřík a byli nerozlučná dvojka. Dnes se Pavel Bém a Roman Janoušek už nestýkají. Podle bývalého primátora je jedním z důvodů, proč omezili své styky, Janouškův problém s alkoholem.

"Mně se spousta věcí nelíbila, a to je samozřejmě vždy základem sporů. Není žádným tajemstvím, že má Roman Janoušek problém s alkoholem," přiznal v rozhovoru pro časopis Reflex.

To že je Bém vystudovaný psychiatr a odborník na závislosti bylo nakonec spíše na škodu. "Mé snahy mu pomoci vždycky vyzněly naprázdno. Časem jsem pochopil, že moje možnosti přítele a zároveň odborníka se dostávají do nějaké kontroverze. Zjednodušeně řečeno jsem ty problémy vzdal," dodal.

A kokain?

Alkohol ale není jediná závislost, o které se v souvislosti s pražským kmotrem mluví. Podle některých zdrojů totiž "frčí" také na kokainu. "Nechci v tomto ohledu Romana Janouška soudit, protože jsem ho nikdy neviděl pod vlivem kokainu, na rozdíl od stavu pod vlivem alkoholu. Každopádně to je jedno. Jakákoli závislost je devastující onemocnění, které vás provází celý život," řekl Bém.

Nad otázkou Reflexu, zda jsou pravdivé spekulace, že kokainem nepohrdne ani on sám, se bývalý primátor a dnes poslanec velmi rozčílil. "Toto jsem vždy považoval za největší, nejdramatičtější, nejdrsnější, nejneférovější a nejméně korektní podpásový úder ze strany svých, řekněme, kolegů, souputníků nebo opozice," vyjádřil se.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

pokrok ( 23. září 2012 16:38 )

Janoušek začal pít a brát koks ve velkém hned po tom když zjistil, že jeho Kolibřík musel po jeich odposleších odejít z Pražského magistrátu. Uvědomil si, že Bém již nemůže ovlivňovat velký tok peněz a odírat tak Pražskou magistrátní kasu, natož rozhodovat o velkých a předražených zakázkách. Tím pádem tak skončil pro Béma velký vedlejší přísun peněz, protože z Magistrátu nemohl již žádnou zakázku pro Mazánka "odklonit". A tak pro Kolibříka skončily vedlejší příjmy a velké provize, za které si pak mohl dovolit nechodit do "práce" , ale lézt po velehorách , dostávat či kupovat si coby sběratel, luxusní drahé hodinky atd...Toto je hlavní důvod, proč Bém dnes dává ruce pryč od svého Mazánka, a také to, že spolu toho mají "na triku " Pražské magistrátní kasy oba až moc. Kdyby se neprovalily ty jejich odposlechy ,můžeme si být jistí, že ta Janouškova parta i s Bémem, by se dál přiživovala na penězích Pražského magistrátu. A že Janoušek by dál pil a koxoval, to by Bémovi vůbec nevadilio. Jak to nyní vypadá, Bém by možná i uvítal, kdyby opilému a sfetovanému Janouškovi někdo podstrčil ten alkohol co dnes oslepuje a zabíjí lidi a to proto, aby tak Janoušek nemohl na policii vypovídat ---(pokud policie v této věci bude vůbec něco konat),--- jak se vlastně hospodařilo s penězy a jak to chodilo s přidělováním zakázek atd... Toto jsou hlavní důvody , proč Bém svého Mazánka dnes opouští. Nic jiného v tom není.

zelena.karkulka ( 14. září 2012 22:14 )

no to je pěkná blbost s tím bráním drog psychaitrama,to je na úrovni fámy,která tvrdila,že čokli hledající drogy jsou na nich závislí

zelena.karkulka ( 14. září 2012 22:12 )

tvl,Béme,že tu hubu tky nedržíš,vždyť jsibyl 2x v odmašťovně kvůli koksu!

buban ( 14. září 2012 19:10 )

a ze se kote Bem nenavazi do alkace "kaldy" Kalouska, ktery skodi uz i tim, jak rano otevre oci

hnusoba ( 14. září 2012 18:32 )

Běž s tím do hajzlu inzerente!

Zobrazit celou diskusi
Další videa