Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Prostitutka o Bartákovi: Vzrušený vypadá jako kapr a mlaská!

Autor: kyc, simao.k, rvs - 
11. září 2012
12:00

VIDEO: I tento týden pokračuje soud se zvrhlíkem Jaroslavem Bartákem. Zatímco včera se zdráhaly promluvit další asistentky doktora Čuněte, dnes u soudu vystoupila placená společnice, kterou si Barták údajně najal. A promluvila o tom, jak to měl obžalovaný s alkoholem, po kolikáté lahvi vína je opravdu nadržený a chlípný, a jak vypadá, když se vzruší...

Dvě asistentky, které měly vypovídat, v pondělí do soudní síně nepřišly. K podobné situaci došlo už minulý týden. Proč se asistentky soudu vyhýbají?

Asistentky mlčí: Za peníze i ze strachu!

Dvě z těch, které už vypovídaly, uvedly, že jim byly nabídnuty peníze v případě, že budou mlčet. Zlákala některé vidina přivýdělku? Možná.

Jisté však je, že některé další asistentky jsou na tom tak psychicky špatně, že se k soudu ani dostavit nemohou.

„Soudní líčení tento fakt nijak nenarušuje. Poškozené se dají případně předvolat na jiné datum nebo se dá použít jejich předchozí výpověď,“ vysvětlila mluvčí městského soudu Martina Lhotáková.

Prostitutka o Bartákovi: Chlastá jako duha

Dnes pak u soudu promluvila placená společnice Martina R., kterou si doktor Čuně údajně najal.

"Pan doktor Barták měl průměr 5-6 lahví vína denně, později to bylo 3-4 lahve. Všechno to vypil sám. První dvě lahve na něm nebyly skoro znát, pak byl postupně čím dál agresivnější a nadrženější, choval se chlípně ke všem dívkám," tvrdila Martina.

"Občas jsme museli zavolat řidiče, aby nám s ním pomohl. Jednou usnul na toaletě a myslel si, že už je doma. Jindy spadl ze židle a usnul," prozradila o Bartákových akcích.

Když se vzruší, vypadá prý jako kapr

"Když byl Barták vzrušený, našpulil rty jako kapr a začal pomlaskávat. Pak si přejížděl jazykem po rtech ze strany na stranu," pokračuje Martina ve své výpovědi. 

Bartákovy choutky se jí však vůbec nezamlouvaly. "Manželce pana doktora Bartáka jsem si několikrát stěžovala, že se ke mě Barták chová hnusně. Vím, že o všem věděla. Říkala 'To vydrž, to bude dobré, vykřičí se a pak si to stejně nebude pamatovat'." 

"Všichni na poliklinice věděli, jaký je. Pak od toho ale dávali ruce pryč," posteskla si prostitutka.

Barták po výpovědi svědkyně mohl pomocí mikrofonu Martině dávat otázky. V nažehhleném obleku působil suverénně a útočně, mluvil rychle a stále se choval, jako by byl její šéf. Na svou obranu tvrdil, že Martina vynášela z kanceláře důvěrné materiály.

O zkroušenosti nebo pocitu viny u něj nebyla ani stopa. Zato Martina při konverzaci s ním zřetelně znervózněla. Působilo to, jakoby se ho bála.

Video  Jaroslava Bartáka v želízkách doprovází do soudní síně policejní eskorta  - Blesk - Richard Veselý
Video se připravuje ...

Video  Doktor Čuně se rozmluvil před novináři při odchodu ze soudní síně  - Richard Veselý
Video se připravuje ...

vykutalena.vdova ( 12. září 2012 07:50 )

Vypadá spokojeně, vvkrmeně...

bejsbolman ( 11. září 2012 17:09 )

zavřít chlapa za to že mlaská?to by se nemohlo stát ani v Číně.

makmark ( 11. září 2012 16:41 )

 a víte, jak ten soud nakonec dopadne? Chudákovi Bartákovi se omluví a tu proti němu svědčící prostitutku zavřou. Proto i ty ostatní kur*vy nechtějí jít svědčit. Prý asistentky...

lunatic ( 11. září 2012 16:35 )

ANO ! Jako kapr a mlsně se při mlaskání olizuje ;takto přesně začala má první zkušenost s ním ! Obávám se,že pan MUDr.Rath se mu nemůže v tomto vyrovnat

pablb-hubert ( 11. září 2012 16:28 )

A už to pomalu leze na světlo, jak piče šou.staly za peníze:.........http://www.novinky.cz/krimi/278421-bartakova-asistentka-priznala-placeny-sex-se-sef em.html

Zobrazit celou diskusi