Prostitutka o Bartákovi: Musela jsem mu... Doktor Čuně a jeho praktiky

Autor: Richard Veselý, lmk - 
15. 6. 2012
10:59

Skandální zpověď! Placená společnice pražského lékaře Jaroslava Bartáka, který je nadále ve vazbě kvůli obvinění ze znásilňování a týrání jedenácti žen, promluvila o nechutných praktikách, které po ní vyžadoval. Martina (27) musela "doktoru Čuněti" lízat zadek, močit na něj nebo mu do konečníku zasouvat vibrátor.

 

Blesk exkluzivně získal zpověď placené společnice zvrhlého doktora. Přestože na rozdíl od jeho osobních asistentek spala s Bartákem dobrovolně a za peníze, i Martina byla překvapená nechutnostmi, které od ní "doktor Čuně" chtěl.

„Kromě klasického sexu požadoval pissing (močení na tělo nebo obličej) a olizování konečníku,“ uvedla dívka, která v době »vedlejšáku « s Bartákem pracovala jako prodavačka.

Sex s ním byl děs

„Také požadoval, abych mu zasouvala do análního otvoru vibrátor. Ten si údajně pořídil kvůli prostatě a svému vyvrcholení,“ popsala dívka. Sex s »doktorem Čunětem « popsala jako děs: „Nic horšího jsem v sexu nezažila.“ Barták byl podle ní ale přesto přesvědčený, že je v posteli skvělý milenec a ženy po něm šílí. Martině se chlubil i tím, že měl za svůj život kolem tisícovky žen.

Barták Martinu, které přezdíval »Tunel Blanka «, po několika měsících zaměstnal na plný úvazek. Jejím úkolem bylo mimo jiné i zastupovat sestru v jeho ordinaci. Bez jakéhokoliv zdravotnického vzdělání psala pacientům recepty a měřila jim EKG… U Bartáka skončila až poté, kdy ji v roce 2010 v Tunisku opilý bil a topil v hotelové vířivce. „Byl naštvaný, protože jsem odmítla, aby na mě močil, a nechtěla jsem se s ním líbat,“ vysvětlila.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

pepazdp ( 17. června 2012 21:26 )

Opět lžeš, i sám sobě. S něčím co skutečně člověk nemá v úmyslu dělat, ani nezačne. Seš zkrátka definitivně ztracený případ, co si musí nasazovat masku, aby snes pohled do zrcadla.

avidx ( 17. června 2012 20:13 )

já ani nemám v úmyslu tě o něčem přesvědčovat. mysli si co chceš

adinaha ( 17. června 2012 20:12 )

Odpornějšího chlapa jsem ještě neviděla. Nesáhla bych na něj ani klackem, hnus už na pohled.

pepazdp ( 17. června 2012 20:08 )

Každý itenteligent ví, že trefa do černého může být reálná i pomyslná, na rozdíl od trefy do slona, tak to jak ty, ty imbecile , nemíchá dohromady. Jinak už ti mohlo dojít, že neni na světě zbůsob jakym bys mě přesvědčil, že jsem se netrefil.

avidx ( 17. června 2012 20:00 )

každý inteligentní člověk ví, co je to něco obrazně říct. jenom debil to začne srovnávat a rozebírat no, aby jsi to pochopil i ty: prostě ses netrefil

Zobrazit celou diskusi
Další videa