Doktor Čuně Barták: Za jeho zločiny může malý penis!

Autor: Richard Veselý, zunk - 
1. června 2012
06:01

Mindrák z miniaturního penisu! To je zřejmě důvod, proč lékař Jaroslav Barták (53), bil, týral a znásilňoval své asistentky! Blesku se podařilo získat sexuologickou zprávu, ze které je jasné, že ho příroda obdařila jen velice málo. Jeho penis měří pouhých sedm centimetrů.

Malá a tlustá postava, kůže porostlá bradavicemi, zkažený dech a miniaturní penis, který je většině žen jen pro smích. To jsou mindráky, se kterými byl nucen žít pražský lékař Jaroslav Barták. „Je to nejen o malém penisu, ale i o malém egu,“ řekl na dotaz Blesku sexuolog Ondřej Trojan.

Právě komplex z malého penisu mohl Bartáka dovést až k bití, týrání a znásilňování jeho asistentek, nad kterými si dokazoval svou "mužnou sílu". „Muži, kteří zažili nějaké neúspěchy u žen, mají často tendenci z toho obviňovat velikost svého penisu. Tyto neúspěchy se pak mohou transformovat až v nenávistné chování vůči ženám jako takovým,“ řekl Blesku sexuolog Ondřej Trojan. „U Bartáka se podle všeho jedná o těžkou poruchu osobnosti a velikost penisu může tuto anomálii ještě podtrhnout,“ dodal.

Ošklivý muž s malým penisem

„Genitál bez nápadností, penis cca 70 x 28 mm,“ uvádí se doslova v sexuologické zprávě, kterou na Bartáka vypracovali soudní znalci z oboru sexuologie a psychiatrie.

Ze statistik je jasné, že jde o míry zoufale podprůměrné. Délka chlouby českých mužů je v průměru kolem deseti centimetrů v klidovém a kolem patnácti centimetrů ve ztopořeném stavu. Miniaturní přirození ale zřejmě není jediným Bartákovým problémem. „Celé tělo má pokryté bradavicemi, neustále mu strašlivě páchne z úst,“ popsala před časem jedna z jeho bývalých asistentek v rozhovoru pro Blesk.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

tenzmrtodvedle ( 16. ledna 2014 10:48 )

"Za jeho zlociny muze maly penis".....Tohle je opravdu Kocourkov. Proc nezavrou tan maly penis a Bartaka nenechaj jit? Ted musi brucet za zlociny,ktere ma na svedomi ten maly penis.Podle me je Bartak taky obet,ten penis ho urcite zastrasoval. Ceska justice je opravdu k placi...

tenzmrtodvedle ( 16. ledna 2014 10:43 )

Uz od pohledu vypada,ze ma maly pero.

an.manchester ( 11. srpna 2012 20:03 )

no, cunik je mile zviratko proti doktoru praseti..cunik se nauci jak pejsek, neznasilnuje, nikoho nebije...jen ma rypacek k ryti a papani..ovsem doktor prase je urazkou vsech prasatek, cunici by nemeli chodit na porazku...ale tohle prase se domnivam jiste nejen ja ano..ale kdo by ho papal? fujfujfuj..mozna jen doktro Hanibal Lekter by si smslsnul...jak vime vsichni "nemel rad neslusne lidi.."

abvydavatelstvi ( 17. července 2012 13:37 )

Neurazejte ty nevinné zabicky přirovnávánim k takovému chcipakovi ..... odpornemu choremu.......

abvydavatelstvi ( 17. července 2012 13:37 )

Neurazejte ty nevinné zabicky přirovnávánim k takovému chcipakovi ..... odpornemu choremu.......

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud